16 nápadů na sladký bar pro každý svatební styl

Sladký bar na svatbu

Sladkosti ke svatbě patří stejně, jako samotní snoubenci. Inspirujte se, jak je elegantně a vkusně naservírovat vašim hostům. Přinášíme sladký bar pro každý styl svatby.

Sladký bar na svatbu
The Knot

Pokud jde o druhy dezertů na svatbu, možností je opravdu neomezeně. Od cupcakes a  patrových dortů  až po makronky.

Dobám, kdy se na stůl bez efektu roznesly skromné talířky se svatebním cukrovím, jsou dávno pryč. Moderním a skvělým způsobem, jak hostům poskytnout sladkosti, z nichž si mohou sami vybrat, jsou sladké bary a dezertní stoly.

Stále je tu svatební dort jako solitér, ovšem pokud jde o chuť, může se stát, že nevyhovíte všem hostům. V posledních letech se tak preferují menší svatební dorty s doplňkovým sweet barem s různými dezerty.

Při výběru cukrovinek a dezertů si nejdřív uvědomte, jaké druhy zákusků a chutí máte sami rádi. Zvažte také celkovou estetiku. Určitě budete chtít do výzdoby sladkého baru i do samotných sladkostí zapojit prvky vašeho svatebního dekoru.

Držte se barevného schématu

Corina V. Photography

Tato barevná škála celobílých dezertů ve spojení se zlatem a zelení je prostě ohromující. Navíc, s dortem, donuty, tvarohovými koláčky a makronkami. Co víc si můžete přát? Držte se opravdu čistého barevného schématu a uzpůsobte tomu celý bar, nezapomeňte na žádný detail.

I malé může být krásné

Cari Courtright

Candy bar může být i pro menší svatbu naprosto ideální. Na neformální menší akci můžete dokonce zařadit více rozmanitosti. Vysoký jednopatrový dort doplněný množstvím malých dezertů , koblih nebo domácích buchet okouzlí nejednoho hosta.

Vyžeňte to do výše

The Everlasting Photo

Jsme nadšení jednoduchostí tohoto designu, a to vše při začlenění tolika skvělých sladkostí. I malý stůl nabídne mnoho dobrot. Stačí, když přidáte stěnu na koblihy, poličky nebo schůdky, takže na místo vměstnáte mnohem více dezertů.

Zapojte ruční klasické motivy

Milujeme toto domácké aranžmá, které obsahuje krásné, elegantní dezerty, jako jsou ručně vyráběné cukroví, domácí makronky a vlastní lanýže. Přesně to co si pamatujeme od našich babiček. Nabídce přizpůsobte styl servírování – vintage, babičkovské a elegantní nádobí a dekorace.

Buďte odvážní s květinami

Jenzel Velo Photography

Sladké bary mohou byt aranžovány také velmi jednoduše. Minimalistické rozložení je krásné a moderní. Tento patrový dort ve spojení s ručně malovanými cukrovými sušenkami a makronkami je dokonalou volbou. Upravte koncept tak, aby odpovídal vaší svatební paletě barev, a začleňte do něj květiny – samozřejmě odpovídající vaší svatební kytici a výzdobě. 

Jeďte na neutrál

Heather Kincaid

Toto je neutrální barevné schéma v celé své kráse. Dekor na tomto stole je podpořen zemitými barvami, sušenými květinami a přírodními materiály. S velkým jednopatrovým dortem a vlastními sušenkami dosáhnete jednoduchého, ale působivého sladkého baru. 

Hra s akvarelem

Lucky in Love

Toto je rozhodně stůl pro pár, který si nemůže vybrat. A nemusíte! Můžete mít hned několik dortů, všechny s různými vrstvami a akvarelovými vzory. Mini tvarohové cupcakes, zákusky, sušenky, cukroví a koláče doplňují sladké možnosti plné barev.

Retro zlatý dekor

Hannah Costello

Použjte zlaté dekorativní prvky a váš bar bude skutečně zářit. Pro milovníky bonbónů přidejte dózy s gumovými medvídky a kyselými pendreky, fanoušci zákusků zase ocení vaše vlastní kaktusové cupcakes, originalitě meze neklaďte. A i když je spousta možností, vsaďte na geometrické dekorace ve zlatém designu doplněné květinami. Je to šik a stylové.

Dezerty do skleničky

Valorie Darling

Zatímco tradiční sladký bar bude vedle dortu určitě obsahovat klasické malé cukroví, oblíbené cupcakes nebo makronky, vy můžete představit něco zcela neočekávaného. Malé drobné dezerty do skleničky, které můžete pojídat lžičkou, jsou lehkou a osvěžující variantou občerstvení. S pudinkem, panna cottou, čokoládovou pěnou, želé nebo i zdravou variantou v podobě chia pudinku budete každopádně bodovat.

Zakomponujte přírodní zeleň

Emily Wren Photography

Nezapomeňte, že přírodní dekorace v trendy zelených barvách jsou stále hitem a jako dekorace sladkého baru mohou být elegantní a okouzlující. Velké, odvážné květinové aranže pozvednou jednoduchý dekor klasického sladkého stolu. Všimněte si propracovaného třípatrového texturovaného dortu, cupcakes, koblih a makronek, které jsou také laděny do přírodních barev.

Růžová

Cérémonie Studio

Klasický romatnický svatební vzhled zaručeně získáte s jemnou růžovou barvou a květinami. Tento sladký bar se může pochlubit vším od mini tvarohových koláčů a cupcakes až po růžové glazované donutky a dvoupatrový dort. Způsob, jakým jsou koblihy a dort vystaveny na stojáncích, působí velice rozkošným dojmem.

Zakomponujte rám

Emily Chappell Photography

Podzimem dýchající dekorace s květinami ozvláštněná kovovým rámem v barvě růžového zlata vykouzlí nádhernou atmosféru a už zdálky přitáhne všechny, kdo mají chuť na sladké. Vyhrajte si s barvami a zakomponujte například pampovou trávu a hodně zeleně.

Jednoduché a elegantní

Alyissa Landri Photography

Minimalistické elegantní aranžmá se sklem, křišťálem a čistě bílým porcelánem nechá vyniknout krásu jednotlivých sladkých dobrot. Nic neodvede pozornost hostů od chutné nabídky drobných dezertů.

Dřevo a smaragdově zelená

Pro svatbu v přírodním a rustikálním stylu se hodí stůl z poctivého dřeva s patinou, strukturu sladkému baru dodají také kulatiny, cín, velké svíce a bedničky, které zastoupí funkci polic a stojanů. Temně zelené drapérie a listy rostlin venkovskou eleganci jen podtrhnou. Zvolte také klasické domácké zákusky a cukroví, které do této výzdoby dokonale pasují.

Kovové doplňky

Ross Harvey

Čistá kombinace skla, kovu a květin je moderní, lehká a svěží. Vsaďte na čistou a přímou eleganci sladkého baru, která vynikne na zámku i ve stodole.

Úvodní foto: Thebostonbride.co

  1. Doobrý den,
    ráda bych se zeptala, kde jste sehnali látku na obrázku u dřeva a smaragdově zelené. Ráda bych do této barvy ladila svatbu a nemohu narazit na pěknou látku (šifon, satén,…).
    Děkuji moc za odpověď, Adéla

    1. Dobrý den, v tomto případě opravdu nezbývá, než zkoušet. Různé metráže, galanterie, za omrknutí stojí i prodejny s bytovým textilem. Bohužel v současné době je to komplikovanější tím, že v mnoha případech funguje pouze online. Držíme palce, ať seženete látku podle vašich představ.

Leave a Reply
Your email address will not be published. *

Click on the background to close