Dorty už dávno nejsou pouhou sladkou pochutinou na svatbách. Mnohdy se samotný dort stává hlavní ozdobou například na jednoduchých a elegantních svatbách. Dnes Vám ale chceme ukázat, jak pojmout dort ještě jiným způsobem. Pokud milujete umění, může se stát nádhernou formu uměleckého díla, která může vycházet například z předlohy Vašeho oblíbeného uměleckého obrazu.

 

Not A Crumb! Exquisite Cakes

Neli View

Nadia-Co.-Art-Pastry-

Nadia _ Co. Art _ Pastry2

 

Ruční malba svatebních dortů se stala novým trendem, který nevěsty po celém světě začleňují do své svatby. Zde Vám ukážeme šestnáct inspirací tohoto velkého trendu.

 

Cake-Ink

For-Goodness-Cakes

Fruitilicious Creations _ Cakes

Gateaux Inc. Cake

 

Zaujaly nás především různé variace designu a kreativita, kterou dorty přináší. V některých dílnách si zakládají na pouhé variaci barev. Velkým trendem, který se stále ve svatebním světe drží, jsou květinové vzory v pastelových barvách. Dosti zajímavě působí bezkonkurenčně samotná zlatá barva, která působí až orientálně.

 

The Wedding Co. Sweet Love Cake Couture

www.artbyash.com

zdroj: artbyash.com

Sky's The Limit Cakes

 

Ať už jste umělec, nebo pouhý fanoušek umění, nechte vdechnout tvůrčího ducha do Vašeho velkého dne. Doufáme, že zde najdete inspiraci právě pro Vaši nadcházející svatbu.

 

Nadia _ Co. Art _ Pastry

Julie-Eslinger

Hazel Wong Cake Design2

Hazel Wong Cake Design

 

 

zdroj: munaluchibridal.com

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz