Helioring – jedinečné prsteny zdobené sluneční soustavou

Objevte kouzlo originálních prstenů, které vznikají v dílně nové brněnské značky Helioring. Zdánlivě klasický prsten v sobě ukrývá datum vašeho výjimečného okamžiku, které je speciálně vyobrazeno pomocí sluneční soustavy.

“Milujeme vracet se do dob, kdy bylo vše jasné a zřetelné. Hledáme hodnoty, jistotu, vítáme budoucnost a vše, co přináší. Baví nás kombinovat řemeslnou ruční práci a nejnovější technologické postupy. Milujeme nápad nosit si u sebe vlastní kus vesmíru.” prohlašuje značka na svých webových stránkách.

Jak to celé funguje

Svatba, promoce, narozeniny, výročí a jiné důležité okamžiky si zaslouží být zaznamenány na místě, které vám každý den připomene, jak jedineční jste. A prsteny jsou k tomuto účelu jako stvořené! Zvolené datum pro vás značka Helioring vryje do prstenu pomocí konstelace planet. Budete tak mít jedinečnou příležitost nosit část vesmíru navždy ukrytou ve vašem prstenu. Vsaďte na originalitu a nechte se unést nádherně zdobeným šperkem, který jinde neuvidíte.

Unikátní šperk

Unikátnost prstenu spočívá v odlišném zaznamenání data, které je pro vás srdeční záležitostí a navždy si jej chcete uchovat. Samotný prsten má minimalistický vzhled, který je doplněn jednotlivými planetami. Každý prstýnek je originálem a je mu věnována speciální péče. Pokud hledáte snubní prsten, který nikdo jiný nemá, pak jste tu rozhodně na správném místě. Stačí si jen zvolit datum a vzhled prstenu a designéři Helioring toto datum přenesou na prsten pomocí planetární konstelace.

Vzhled prstenu

Materiál

Jak jsme již zmiňovali, samotné prsteny mají minimalistický vzhled. Vybrat si můžete z prstenu ze stříbra či zlata, které může být žluté, růžové nebo bílé.

Široké a tenké provedení prstenu

Helioring nabízí široké či tenké provedení prstenu, záleží tedy na vás, který se vám zalíbí více. Do širokého prstýnku, který měří 4 milimetry, je každá planeta vryta za pomoci svého úhlu a výšky. V úzkém 2milimetrovém prstenu jsou všechny planety v jedné rovině. Jejich konstelace je zaznamenána pouze úhly jednotlivých planet.

Povrchová úprava

Upřednostňujete matný prstýnek nad lesklým? Nebo snad naopak? Nebojte, i s tímto si dokáže Helioring snadno poradit. Konstelace planet vám vryjí do lesklého, matného či kartáčově upraveného prstenu.

Planety

Jednotlivé planety mohou mít na prstenu vzhled dírek nebo důlků. Fajnšmekři si do důlků mohou také nechat vsadit zirkony či brilianty. Takový prstýnek už dokáže budit pozornost i na dálku!

Cena

Ptáte se, kolik tento unikátní prsten stojí? Helioring nabízí tři řady:

Cavas – minimalistický a nadčasový šperk, který je zdobený průhlednými dírkami. Cena prstenu začíná na 3690 Kč.

Valis – jedinečný prsten je zdoben drobnými jamkami – krátery, které symbolizují vznik a vývoj vesmíru. Základní cena je 3590 Kč.

Lumine – výjimečné okamžiky je zapotřebí výjimečně zaznamenat. Vaše datum budou reprezentovat kamínky, které září jako hvězdy na obloze. Objednat si ho můžete od 5790 Kč.

Stále tápete nad výběrem snubních prstenů? Možná vás tento nápad mladé brněnské firmy zaujme stejně, jako nás! Přeneste kousek vesmíru do své dlaně a zaznamenejte si datum svatby pomocí sluneční soustavy.

Veškeré informace, objednávky a inspiraci naleznete na webových stránkách, Facebooku či Instagramu.

Zdroj: helioring.cz

Leave a Reply
Your email address will not be published. *

Click on the background to close