Šaty pro maminky nevěsty a ženicha z horkého Španělska se značkou Carla Ruiz. Elegance, sebevědomí a noblesa

Chystáte svatbu své dcery nebo syna a stojíte před otázkou: „Co si vezmu na sebe?“ Právě vám je určena dnešní dávka inspirace ze španělské Málagy. Tyto modely oblékají celebrity i královny mnoha světových mocností. Věřte nebo ne, šaty jsou dobře dostupné i pro vás. Modely se značkou Carla Ruiz se na trhu poprvé objevily v roce 2007 ve Španělsku a dnes se je najdete již ve více než 35 zemích světa. Mohou ozdobit i váš šatník. Nová kolekce šatů pro svatební maminky na rok 2019 se jmenuje OCEANS.

Carla Ruiz je vlastně rodinná firma. Sešli se zde kvalitní designéři, doslova posedlí myšlenkou vytvářet kvalitní, originální a skvěle padnoucí šaty určené pro slavnostní příležitosti.

Povedlo se jim to, šaty jsou skutečně šité z textilií té nejvyšší kvality, některé látky jsou vyráběny přímo pro jejich oděvní dům. Jsou lehké, vzdušné, aby byly příjemné na nošení, ale zároveň dostatečné pevné, aby mohly být originálně střiženy.

Modely jsou nejčastěji z organzy a hedvábí, zdobí je krajka, výšivka a jemné hedvábí.

Od začátku bylo všem v Carla Ruiz jasné, že budou šít nejvyšší kvalitu pro náročné a dynamické zákazníky, kteří jsou stále v pohybu a stále potřebují, aby jejich šaty přímo zářily a poutaly pozornost.

Návrháři neváhají zkombinovat divoké barvy s elegantním střihem a vytvořit odvážné i zcela decentní modely pro ženy, které hledají dokonale padnoucí šaty pro zvláštní příležitosti.

V kolekci nechybí hýření barvami a vzory. Některé jsou decentní některé vzory jsou výraznější.

Všimněte si také, jak jsou šaty doplněny šperky a obuví. K celkovému dokonalému outfitu výrazně pomáhá umění ponechat zářit jen tu hlavní část – šaty.

Návrháři se nebojí ani třpytivých materiálů, naopak letošní rok po jejich větším použití přímo volá. Carla Ruiz odpovídá několika dokonalými modely.

A co předpokládaný hit letošní sezóny – kalhotový kostým nebo kalhoty jako sváteční oblečení? I to je v kolekci Oceans k vidění.

Dokonalost střihu a řemeslného zpracování dělá z těchto šatů skutečně mistrovské kousky, které se dobře vypadají, skvěle padnou a lehce se nosí.

Po těchto šatech budete moci sáhnout vždy, když budete potřebovat být dokonalá pro slavnostní příležitost. Tohle nejsou šaty pro jednu akci.

A co je na těchto šatech vůbec nejlepší? Jejich dostupnost! Najdete je na internetovém obchodě, většina z nich je v cenové relaci od 160 do 350 euro. To už stojí za zvážení. Za šaty světové kvality, které nosí i královny, to zas není tak mnoho.

V šatech do značky Carla Ruiz budete na 100% druhou nejkrásnější a nejlépe oblečenou ženou na svatbě.

 

Zdroj fotografií: entrenovias.es

    1. Dobrý den, zadejte si do Googlu heslo Carla Ruiz oblečení a objeví se butiky, kde je mají, např. Studio Agnes, Boutique Iveta.

Leave a Reply
Your email address will not be published. *

Click on the background to close