Svatební veletrhy jsou dobrou volbou pro každou budoucí nevěstu či ženicha. Každou chvíli se někde nějaká svatební akce pořádá a my jsme pro vás vybrali hned tři takovéto akce, které stojí za navštívení v lednu.

 

 

Svatební veletrhy a různé akce mají za úkol seznamovat snoubence s různými dodavateli, pobavit je, nabídnout show a informovat. Proto je dobré na nějaký vyrazit ještě před svou vlastní svatbou. Vstupy jsou vesměs levné a ve větších městech jsou poměrně pravidelně. Na jaké veletrhy se můžete podívat tento měsíc?

Veletrh v Olomouci

Kdy se koná: 13.1.2018

Kde se koná: Olomouc – Bea centrum

Program: Výstava, na které se dočkáte prezentace několika služeb a zboží. Dále také módní přehlídky, rozhovory, vystoupení. Dále soutěž o proměnu na nevěstu zdarma a svatbu zdarma. Více informací přímo na webu veletrhu.

 

Svatební dny v Praze

Kdy se konají: 12. – 13.1.2018

Kde se konají: Clarion Congress Hotel v Praze

Program: Módní přehlídky, výstava více než 140 vystavovatelů, ochutnávka a další. Vstupné je pouhých 100,- na osobu, vstupenky zakoupíte u pokladny. Další informace zde.

 

Svatební veletrh diplomat v Praze

Kdy se koná: 26. – 27.12018

Kde se koná: hotel Vienna House Diplomat Praha

Program: Výstava mnoha nabídek služeb či produktů, módní přehlídky, workshopy a další. Potřebujete najít fotografa nebo dodavatele jídla? Vybere si mnoho z vás. Akci moderuje David Gránský. Více informací zde.

 


 

Sára Vašková

Nikola Zatloukalová
redaktorka SvatebníBlog.cz