Rolsegold, nebo-li růžově zlatavá barva je trendem poslední doby. Opět jde o krásnou barvu, která je jako dělaná i na svatbu. Díky zlatavým podtónům i teď, kdy máme zimu. Může se hodit například na svatbu v party zimním stylu, plné lesku.

 

 

Rosegold barva je krásná barva, která je složena ze zlaté a růžové barvy. Každý považuje za rosegold trochu jiný odstín, ale krásné jsou všechny. Některé odstíny se hodí více na to, další na tam to. My jsme pro vás vybrali k inspiraci několik fotek, na kterých si můžete všimnout, že jdou tyto odstíny aplikovat téměř kamkoliv. Prvním ze způsobů jsou například krásně zlaté ubrusy na stoly. Ať už na t jídelní nebo na candy bar. Nebo, že by i na klasický bar s dobrými drinky?

 

 

Rosegold není jen barvou na výzdobu, využít ji můžete i na snubní prsteny, které budou vypadat opravdu kouzelně. Nejčastěji jde o růžové zlato.

 

 

Sliny se vám budou sbíhat při pohledu na tento dort, který vypadá vskutku lahodně. Nejlepší kombinací je bílý dort s rosegold zdobením. Ti extravagantnější mohou mít i černý dort, lesk zdobení více vynikne. Nebo zvolit zlatý střed? Ten může tvořit další hit, a to baby blue barva.

 

 

Skvěle budou vypadat i šaty v této barvě. Můžeme vás ujistit, že družičky jistě nadchne. Kromě obyčejně barevných šatů můžete pořídit i nějaké s jemným vzorem, který vše ozvláštní, jako tomu je i na fotografii. Dalšími variantami jsou boty, čelenky, květy do vlasů, náramky čí náhrdelník.

 

 

Barva se může hezky vyjímat i na svatebních tiskovinách. Je jen na vás, zda zvolíme zlatý potisk nebo tento jemnější v rosegold barvičce. Vaše pozvánky či oznámení získají více sváteční nádech. Vtipně mohou působit jmenovky k zasedacímu pořádku, které mají “stojan” ve formě korkových špuntů.

 

 

Každý svícen v tomto odstínu bude působit velmi žensky.

 

invitation-protocol-work-with-post-office-0117_vert

 

Proč nepoužít tuto barvu i ve formě lepící pásky? Můžete s ní přilepit například jmenovky, výzdobu, aj.

 

Fotografie: Marthastewartweddings

 

Sára Vašková

Nikola Zatloukalová
redaktorka SvatebníBlog.cz