Jelikož je nový rok opravdu za rohem, roztrhnul se pytel se spoustou svatebních akcí a veletrhů, kde nám budou představeny nové trendy pro další rok. Jedním z nich je Veletrh, který se bude konat v Brně.

 

 

Jeden z prvních svatebních veletrhů se bude konat ve FAIT GALLERY a ve Vaňkovce. Na veletrhu bude i Eva Descatelo, která vás bude celou akcí provádět. A čeho se dočkáme? Za zmínění jistě stojí módní přehlídky. Mezi nimi například kolekce šatů od Osmany Laffita, dále třeba od návrháře Miroslava Michaela Knota. Setkáte se i s několika českými bloggerkami, které mají tu čest, vzít si na sebe některé z modelů a předvést vám je. Tváří celého veletrhu bude čerstvě zasnoubená Nikol Moravcová.

 

 

Chybět nebude ani tombola a soutěž o ceny, které zpříjemní každou svatbu. Mezi několik z cen patří zapůjčení luxusních svatebních šatů, úžasný svatební dort nebo snubní prsteny s květinovou výzdobou. Výhodou těchto veletrhů je osobní setkání s potencionálními dodavateli, ochutnávky, dárky, ale i doprovodný program. Cena je pouhých 100,- za osobu, což za tuhle podívanou určitě stojí. Vzít se sebou můžete i své děti, o které bude postaráno v dětském koutku.

Více informací se můžete dočíst zde.

 

Fotografie: Unsplash, Brnosvatebniveletrh

 

Sára Vašková

Nikola Zatloukalová
redaktorka SvatebníBlog.cz