Ačkoliv nás čeká zima s Vánoci, jde o dobu, kdy probíhá nejvíce žádostí o ruku. Proto vám přinášíme několik způsobů, jakými můžete svoji polovičku okouzlit tak, aby vám řekla velké “ano”.

 

 

Zimní období nám nabízí spousty příležitostí, které jsou jako dělané pro žádost o ruku. Mikuláš, Vánoce, Silvestr nebo později Valentýn. Tohle jsou dny, kdy je žádostí o ruku nejvíce. Po Valentýnu vedou hlavně Vánoce, které jsou kouzelné samy o sobě a vaše žádost udělá tento den dnem, na který nikdy nezapomenete. A jakým způsobem to můžete provést?

Víkend na chatě u krbu

Klasická romantika může nastat v případě, kdy budete s protějškem sami na nějaké hezké chatě, kde bude samozřejmě i krb, který nejen zahřeje, ale celému aktu dodá i nezapomenutelnou atmosféru. Jde o skvělý způsob pro ty, kterým se nechce brodit ve sněhu, ale naopak si rádi zalenoší u sklenky vína s dobrým filmem. Nebo třeba povídáním si s partnerem, při kterém může přijít žádost samotná.

 

Žádost nebo dáreček?

Skvělým způsobem, jak můžete svoji drahou požádat přímo na Štědrý večer, je žádost u stromečku. Prstýnek můžete zabalit tak, aby vypadal jako vánoční ozdoba. Poté jej zavěste mezi ostatní ozdoby a partnerce řekněte, že si tam má najít dáreček. Až prstýnek najde, můžete za ní klečet a požádat ji.

 

Kouzelná vánoční procházka

Dalším způsobem, jak vše udělat, může být procházka. Představte si to. Je krásný vánoční den a vy se se svojí milou můžete jít projít do přírody. Nebo tam, kde to máte rádi. Krásné stromy, zasněžené cesty a vy s prstýnkem. Tohle určitě nebude čekat!

 

Romantika na ledu

Ve spoustě romantických filmů chodí zamilované páry v zimě bruslit. A nezáleží na tom, zda na rybník nebo na kluziště. Držení se za ruce, zamilované pohledy, vřelé úsměvy a pohyb, který zahřeje. Bruslení je jeden z nejvíce romantických sportů pro páry, na které si vzpomeneme. Proč neudělat krásnou piruetu a nepokleknout s prstýnkem přímo na ledě? Nebo po cestě na teplý svařák, který vás zahřeje?

Romantický víkend v zahraničí?

Další tip je skvělý pro vzrušené cestovatele. Stačí si vybrat město, kam pojedete, najít dobré ubytování a zbytek je už na vás. Chcete ji požádat před nějakou památkou, na náměstí nebo u večeře při svíčkách?

 

Klasika může být také kouzelná

Samozřejmě nám zbývá spousta možností, jak ženu požádat. Vždy je ale jisté, že pokud neděláte nic romantické moc často, žena vytuší, že se něco děje. Proto mají své kouzle i nečekané žádosti, například procházka, kdy to žena čekat nebude. Ale i klasika jako je prsten jako součást večeře nebo žádost před rodinou může být krásná.

 

 

 

Sára Vašková

Nikola Zatloukalová
redaktorka SvatebníBlog.cz