Plánujete si svatbu, ale ještě nemáte vymyšleno vše do detailu? V tom případě vám doporučujeme navštívit svatební víkend na Špilberku. Najdete zde spousty inspirace, užijete si bohatý program – a třeba se vám zde zalíbí natolik, že zde budete chtít i vaši svatbu.

 

 

Patříte mezi ty nevěsty, které si plánují svatbu, a navíc to nemáte daleko do Brna? V tom případě vám přinášíme tip na akci, která se koná tento víkend na hradě Špilberk. A co vás bude čekat? Módní přehlídka salonu DELOR a Lena Be, hudební vystoupení Jany Musilové, tombola, škola tance, soutěž o diamantové snubní prsteny v hodnotě 30 tisíc korun a mnoho dalších. Vše začíná 4. 11. v 10.00 hodin – konec bude druhý den v 16.45 hodin.

 

 

Svatebním víkendem vás bude provádět Jana Musilová, která vám kromě moderování i zazpívá. A vstupné? To bude pouhých 80 korun, což je podle nás krásná cena za prohlédnutí prostor, kde se bude konat třeba i vaše svatba. K prohlédnutí zde budou místa, která jsou jako stvořená pro svatební obřad – Královská kaple i Jihozápadní bastion. Nebo vás zajímá, jak vypadá retro svatební obřad? Jako poslední – bude zde i velké množství vystavovatelů, kteří vám představí své služby.

 

 

Sára Vašková

Nikola Zatloukalová
redaktorka SvatebníBlog.cz