Je to tady zase! Ptáte se co? Svatební Fashion Week! Své kolekce zde předvedli během několika dní umělci jako Hayley Paige, Allison Webb, Lazaro Perez a mnoho dalších. My se podíváme konkrétněji na kolekci Lazaro, která obsahuje mnoho trendů na jaro 2018.

 

 

Jarní kolekce Lazaro 2018 nás zavede do světa třpytu, saténu, pastelových barev a nekonečného množství látek, které se navzájem vrství. Šaty mají hezky zdobené výstřihy a jsou na nich hojně využity krajky. Kolekce jako taková je inspirována  večery plnými tance pod měsícem a hvězdnou oblohou. Lazaro u této kolekce vsází hlavně na jednoduchost.

 

 

Díky více vrstvám působí šaty nadýchaným a velmi mladistvým dojmem. Druhou variantou, kterou Lazaro využil, jsou splývavé šaty, které působí o něco více elegantně. Třetí variantou jsou šaty, jenž obepínají tělo a zvýrazňují tak každou nevěstinu křivku. Velmi často zde kombinoval více druhů materiálů. Například satén s krajkou. K vidění jsou šaty bez ramínek s korzetem, ale i s tenkými ramínky či s ramínky širšími, které mohou spadat z ramen. Důraz je kladen i na výstřih u šatů, každý je originální. Lazaro hojně využívá průsvitných materiálů, které ačkoliv tělo ve skutečnosti zakrývají, vypadá to jako by byla kůže na daném místě odhalena.

 

Na záznam z předvádění této kolekce se můžete podívat na tomto videu:

Fotografie: Marthastewartweddings

 

Sára Vašková

Nikola Zatloukalová
redaktorka SvatebníBlog.cz