Podzim je už v plném proudu. A to je ideální čas pro pravou podzimní barvu – i s nádechem tajemna a Halloweenu. Proto se nechce unést naší inspirací, která může podnítit vaši fantazii při vlastním zařizování.

 

 

Podzimní svatby v sobě mají vždy jisté kouzlo. Ať jde o zářijovou svatbu, kdy se nemusíme bát o počasí; říjnovou svatbu, která je plná všech možných a hlavně pestrých barev; až po tu listopadovou, kdy se nám může často stát, že bude pršet a bude zima. Svatba v listopadu má své vlastní tajemné kouzlo. Nejčastěji jde o užití zlaté, černé a oranžové barvy, což jsou také barvy Halloweenu. Halloweenská svatba sama o sobě může působit nejen kouzelně, ale také vtipně. Stačí vědět, jak využít všechny dekorace ve svůj prospěch. Nyní se můžete inspirovat několika fotografiemi, které mohou být předlohou právě pro vaši svatbu.

 

 

Koláček z lineckého těsta může být způsobem, jak potěšit chutě svých hostů. V kombinaci s rybízovou marmeládou jde o úžasný zákusek.

 

 

Květinový oblouk může ozvláštnit každou svatbu. Hezky se bude vyjímat i u oltáře při svatebním obřadu.

 

 

Kromě oranžové a černé nic nezkazíme ani fialovou barvou, kterou můžeme kombinovat i s vínovou.

 

 

Pokud na svojí svatbě použijete černou barvu, zbytek dekorací volte ve světlejších barvách, aby svatba sama o sobě nepůsobila přespříliš smutně. Vhodnou kombinací může být zlatá nebo stříbrná.

 

 

Jelikož jde o listopadovou svatbu, nesmí na ní chybět dýně v různých velikostech i podobách. Může jít o dekorace, kdy se dýně jen naaranžují s přidáním dalších věcí. Potom je ale můžete použít i v jiných barvách (nejčastěji zlaté) nebo jídle. Co zkusit být netradiční a uvařit dýňovou polévku? Nebo jako dezert dýňový koláč?

 

 

Vhodným ovocem jsou bezpochyby ostružiny, ze kterých si můžete namíchat několik koktejlů.

 

 

Skvělý kontrast bude tvořit sněhově bílý dort s tmavou dekorací.

 

Fotografie: Brides

 

 

 

Sára Vašková

Nikola Zatloukalová
redaktorka SvatebníBlog.cz