Svatební balonky jsou díky své paletě odstínů vhodné pro svatbu v jakékoliv barvě. Navíc jde o poměrně levnou dekoraci, která udělá velkou parádu. Navíc je můžete použít jak při obřadu, tak při svatební oslavě.

 

Ne každý má v plánu za dekorace na svatbu utratit desetitisíce. Někteří takovou přehnaně zdobenou svatbu ani nechtějí. Pro tyto z nás je zde jasná volba, co se dekorací týče. Tou volbou jsou balonky. Nejenže jsou levné, ale jejich výběr je značně rozmanitý. Můžete si koupit obyčejné balonky – v obyčejných barvách. Nebo se můžete mírně odvázat a zakoupit tyto dekorace například ve tvaru srdce. Nebo je libo něco extravagantní? Od věci není ani kombinace více barev. U balonků je ta výhoda, že je seženeme ve všech barvách, které si zamaneme. Tudíž nemusíte ladit barvu svatby podle balonků, ale naopak. Balonky podle toho, jaká bude svatba.

 

 

První eshop, kde si můžete balonky zakoupit je Svatba eshop. Najdete zde hlavně obyčejné balonky v klasickém tvaru, ale ve velkém množství barev. Pohybují se okolo 3 korun za jeden, což je dobrá cena. Jsou zde i dražší kousky, ty jsou ale větší. V průměru i jeden metr.

 

 

Jestliže vám nevyhovuje klasický tvar balonků, ale toužíte po něčem jiném (například srdci), můžete se podívat na Svatební výzdobu, kde seženete hezké balonky ve tvaru srdce za 3 – 45,- . Dobrou volbou je i kombinace více druhů balonků k sobě, pokud si s výzdobou pohrajete.

 

 

 

Pro ty nejnáročnější je zde eshop Balonky, kde můžete objednávat ve velkém! Vyberete si velikost, barvu, druh, ale i popis, který na svých baloncích chcete. Tento způsob je dobrý pro ty, kteří chtějí, aby byla jejich svatba do puntíku dokonalá.

 

whiteandgrey

 

Balonky, které budete mít na svatbě, nestačí foukat pusou. Nejlíp budou vypadat, pokud budou ve vzduchu (pokud je nebudete přivazovat). K tomu vám poslouží helium, které si můžete objednat zde.

 

Fotografie: Moncheribridals

 

Sára Vašková

Nikola Zatloukalová
redaktorka SvatebníBlog.cz