Kombinace zlaté barvy s vínovou je klasika, která nikdy nevyjde z módy. Když k ní přidáte navíc růžovou, získáte nádherně barevnou svatbu v teplých tónech, které vás v těchto podzimních dnech zahřejí na srdci.

 

Vínová barva se na svatbu skvěle hodí hned z několika důvodů. Je lehce kombinovatelná, dále je přímo ideální na podzimní svatbu, jelikož jde o barvu, kterou můžeme v různých odstínech vidět na listech. A v neposlední řadě – vínová barva je velmi ženská, elegantní, výrazná a v kombinaci s bílou působí honosným a bohatým dojmem.

 

 

Zlatá barva dodává všemu dojem elegance a třpytu. A béžová má za úkol všechny tyto barvy zjemnit. Všechny tyto barvy lze použít jednoznačně nejlépe na květinových dekoracích a svatební kytici, jelikož můžeme kombinovat všechny barvy dohromady. Vedle nešlápnete s rudými růžemi. Potom se nám nabízí i červené chryzantémy nebo gerbery.

 

 

Malá béžová růžička může zdobit i pánské sako.

 

 

S kombinací zlaté, vínové a béžové si můžete vyhrát i na svatebních tiskovinách. Například na pozvánkách, jídelním menu, jmenovkách.

 

 

Temně rudá barva se bude skvěle vyjímat na bílém dortu. Stačí dát okolo kytky a získáte úchvatný dekor.

 

Fotografie: Moncheriebridals

 

 

Sára Vašková

Nikola Zatloukalová
redaktorka SvatebníBlog.cz