Sladkého není nikdy dost a v případě zákusků to platí dvojnásob. Proto vám přinášíme fotografie několika zákusků, která vás mohou inspirovat při výběru svatebních zákusků právě pro vaši svatbu.

 

 

Výběr svatebních pokrmů je jedna z nejvíce důležitých věcí, které se musí zařídit. Navíc u zákusků to platí dvojnásob. Máte zájem o klasické svatební koláčky, nějaký ten větrník a k tomu třeba indiánek? Nebo jste spíš typ, který by chtěl něco originálnějšího, co se nejí každou chvíli?

 

 

Pro představu o tom, jak mohou takové zákusky vypadat, vám přinášíme několik inspiračních fotografií, na kterých najdete nejen krásně zdobené, ale i úžasně barevné mini zákusky, které lákají naše chuťové buňky už při pohledu na ně.

 

 

První ze tří cukráren, které vám mohou nabídnout svatební zákusky, se nachází v Praze. Cukrářství Viktoria dbá na použití kvalitních surovin. Své produkty rozváží do mnoha pražských kaváren, hotelů, apod. Při objednávání zákusků nemusíte ani nikam chodit. Vše si můžete objednat přes jejich webové stránky, kde hezky uvidíte kompletní přehled.

 

 

Druhá cukrárna je naopak v Brně, aby si na své přišla i Morava. Cukrárna Mlsná se kromě mini zákusků postará i o dort a další dobroty. Co se týče zákusků, mají opravdu krásný výběr, který láká již na obrázcích. Na jejich webu se můžete podívat více.

 

 

Cukrářství Aknel je třetím cukrářstvím, kde si můžete uspokojit své chutě. Nachází se v Ostravě, takže jde o další místo v naší republice. Zde je odkaz na několik mini zákusků z jejich nabídky, tím to ale zdaleka nekončí.

 

 

 

 

 

Fotografie: Jo”s style

Sára Vašková

Nikola Zatloukalová
redaktorka SvatebníBlog.cz