Sháníte někoho, kdo by se vám postaral o svatební oznámení, pozvánku nebo sháníte malý dáreček? Co zkusit služby Bude Veselka, kde seženete tohle i mnohem více.

 

 

Bude Veselka je místo, kde se vyžije každá nevěsta, která chce mít vše okolo svojí svatby na jedničku. Seženete zde spoustu věcí, které vám budou během několika dní doručeny. Navíc – ceny jsou přímo úměrné práci, kterou Eva Marzini vkládá do každého produktu, který na svém webu BudeVeselka  nabízí.

 

 

Jako první stojí za zmínku malé dárečky pro snoubence, družičky, maminku či tchýni. A to ve formě krásně jednoduchého, ale elegantního šperku, který jistě potěší každou příslušnici něžného pohlaví. Nás zaujaly tyto dva, jeden z nich je jemnější – ten druhý zase výraznější.

 

 

Dále je možné objednat si zde svatební web, který může lehce nahradit spousty telefonátů od příbuzných se spoustou otázek. Na webu totiž budou všechny informace, které bude třeba znát. Ať už jde o to, kdy se koná obřad nebo jaké je svatební menu. Na výběr je z několika variant.

 

 

Věcí, která je nezbytná pro každou svatbu je samozřejmě svatební oznámení. Ta tam jsou jednotvárná bílá oznámení se zlatým či stříbrným písmem. V módě jsou i daleko krásnější a hravější varianty. Například pro svatbu v Boho stylu se bude hodit jednoduché oznámení s květy. Nebo na něm chcete mít své fotky? Fantazii se meze nekladou. Jestliže chcete, můžete se vzdát papíru a hostům zašlete animované oznámení, které bude opravdu originální.

 

 

Sehnat zde můžete i obálky a nebo si můžete nechat vytvořit zasedací pořádek. Pro ty náročnější z vás jsou na webu na prodej i celé kolekce, které obsahují vše, co by se vám mohlo hodit. Například svatební menu, jmenovky, apod.

 

 

 

Fotografie: Bude Veselka

 

Sára Vašková

Nikola Zatloukalová
redaktorka SvatebníBlog.cz