Nedávno jsme narazili na web, který nese název Ariana beauty a je stejně neobyčejný jako jméno jeho autorky, která se může právem pyšnit svými úspěchy. Ať už jde o její práci co by vizážistky, tak i jako bloggerky, která se světem sdílí svoje dojmy z kosmetiky docela upřímným způsobem.

 

Arianin web je ten typ blogu – webu, který vás osloví hned po prvním shlédnutí. Nejenže má krásný čistý design, obsahuje i informace o jejích službách (což má téměř každý vizážista), ale jako bonus – Ariana vede i blog, kde se to jen hemží spoustou přínosných článků ze světa kosmetiky. Ať už jde o obyčejné tipy na to, jaké produkty jsou dobré, informace o jejích kurzech líčení, které vede, ale také se nebojí zkritizovat ty produkty, které všichni okolo podporují. Zkrátka se nebojí jít proti proudu a odlišit se, což je žádané. Věřte nám, od jejich článků se nebudete moct odlepit.

 

 

A kdo vlastně Ariana Bernard je? Je to žena, která si jde za svým cílem. Kromě toho je vizážistka, lektorka kurzů o líčení, fotografka, bloggerka a především milovnice kvalitních produktů. Jako malá trpěla na aknózní pleť, která ji trápila a tak trávila spoustu času studováním kosmetiky, která by jí mohla pomoci. Postupem času nelíčila jen sama sebe, ale začala radit i lidem v jejím okolí a postupem času se vypracovala v sebevědomou ženu, která se nebojí klást si cíle, které hodlá plnit. Ale nyní již ke službám, které Ariana nabízí.

 

 

Vzhledem k množství certifikátů a kurzů, které si Ariana udělala, máte na výběr mezi velkou škálou služeb, které jsou většinou nabízeny v zajímavých celcích.

První ze skupiny služeb je makeup a líčení pro speciální příležitost, poté foto makeup a účes, zmíněné kurzy pro budoucí vizážisty a co nás zajímá nejvíc – svatební líčení, na které se podíváme více.

 

 

Jako první se Ariana postará o váš makeup, který zahrnuje i zahuštění řas pomocí trsů od značky Ardell, samotný makeup bude kvalitní s perfektním krytím. Součástí je i svatební účes s možností použít falešné clip-in vlasy (samozřejmě pravé vlasy). Jestliže nejste spokojena se svým obočím, můžete si ho nechat upravit – například díky 6D rekonstrukci a zahuštění. O vaše nehty se postará jemná manikúra, která něco vydrží. Pro ty, které chtějí mít svoje svatební líčení bez chyby celý svatební den,  si mohou zaplatit i celodenní asistenci, která obsahuje pravidelné úpravy, abyste vypadala celý den nádherně. Součástí je vždy konzultace a zkušební líčení.

 

 

Pokud máte zájem o to, aby vypadala hezky i vaše maminka, sestra nebo kamarádka, můžete si zaplatit i balíček služeb, který se stará o vizáž svatebčana, kterého si určíte. Ariana je profesionál na svém místě a určitě vás její práce nadchne. Momentálně působí v Praze a jejím okolí. Kontakt na ni si můžete spolu s dalšími informacemi zjistit na jejím webu Arianabeauty. Na jejím Instagramu je mnoho krásných fotek.

 

Fotografie: Adriana Bernard

 

Sára Vašková

Nikola Zatloukalová
redaktorka SvatebníBlog.cz