Transformujte svou inspiraci! Budujte a vytvářejte svůj barevný svět, eventy, svatby a beauty svět, díky nové aplikaci vydanou prestižní společností PANTONE. Aplikace vám nabídne palety pro testování na 3D-poskytnuté materiály a vzory. Sdílejte barvy PANTONE díky svému Creative Cloud účtu s kýmkoliv na sociálních sítích. Neznáte odstín, který se vám líbí, nevíte si rady s kombinacemi, nebo jaká barva je letos prostě “in”? Nová verze 3.0.6 této aplikace, vám vše ulehčí.

 

 

Odběratelé získají přístup ke všem barvám Pantone (více než 10.000 standardizovaných odstínů přes všechny knihovny a disciplíny) a obdrží na 1 týden nebo 1 měsíc bezplatnou zkušební verzi s měsíčním ($ 7,99) nebo ročním předplatným ($ 59,99).

 

 

NÁSTROJE & FUNKCEN
Můžete objevovat barevné harmonie, reference, hodnoty a křížové odkazy včetně – sRGB, – Hex, – CMYK a také rozšířené odkazy gamutu.
Pro objevování harmonie barev je zde doprovodný program (monochromatický, analogický).

Aplikace zvládne udělat “výtažek” barvy z kamery a obrázků v telefonu! Takže proměníte svou inspiraci do funkčních palet kdykoli a kdekoli. Barevné palety se můžou skládat až z  pěti barev výběrem z barevných vodítek. Stačí daný objekt vyfoťte a použít  barevný sběrač  pro vytvoření vlastní palety.

 

 

 

 

Aplikace také obsahuje Color Studio

Představa aplikace barven v grafice, interiérech nebo na materiálu nikdy nebyla snazší. Dokonce můžete vizualizovat PANTONE barev na poddajný 3D papír a tkaniny.

 

 

store.pantone.com

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz