Každoročně výjde několik trendů, které hýbou nejen módním průmyslem. Ať už jsou to trendy barev, ze světa beauty, střihu šatů, nebo dekorací, představit si všechny prvky v jedné podobě je někdy složité. V rámci vlastního projektu svatebníblog.cz jsem spojili inspiraci z letošních trendů ze všech koutů, monitorovali jsme celý rok co se děje ve všech odvětvích a stvořili jsme moderní nevěstu s těmito trendy. 

 

Vybrali jsme módní krátký střih vlasů, jelikož přesně tyto ženy s krátkým střihem mají spoustu otázek, co s vlasy. Vybrali jsme trendy šedou barvu, která naší nevěstu trochu oživila. A jelikož v jednoduchosti je síla, barva a jemný styling je vše, co jsme proto udělali.

 

Co se týče makeu-pu zvolili jsme porcelánový vzhled tváří, zvýraznili obočí a kvůli modernímu vzhledu jsme zvolili rudě-fialový odstín rtů.

 

Svatební šaty jsou inspirované naší oblíbenou VeraWang, který ráda sáhne i po jiné barvě svatebních šatů, než-li je jen bílá. Jednoduchý vršek jsme vždy přebili honosnou suknicí, která ovšem nemá v sobě kruhovou konstrukci. Milujeme moderní novodobé záležitosti, takže i přesto, že je letos trendy “bo-ho styl” zvolili jsme moderní  městské zátiší. A jak to dopadlo? Přesvědčte se samy!

 

My samozřejmě děkujeme fotografce Kateřině Vlhové, a modelce Gabirele Vaškové, (která přispěla také ke stylingu vlasů a makeu-pu), bez  kterých by se tento malý projekt vůbec nekonal.

 

 

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz