Ty nejdůležitější okamžiky v životě si prostě chceme pamatovat! A nejen svatba mezi tyto okamžiky patří. Novým trendem ze světa fotografie a svateb je spojení zachycení okamžiku a zábavy v jednom. Dejte svatebčanům fotoaparát do ruky a nebudete litovat. Nečekané momentky, emoce, chemická reakce a zachycené kouzlo daného okamžiku, to vše v jednom vám přinese polaroid na svatbě.

 

 

Polaroid není levná záležitost a často k němu potřebujete další propriety. My našli někoho, kdo vám vše potřebné poskytne  – PolaroidLove.cz. Samotné Polaroidy půjčují zdrama! Platí se pouze vratná záloha a poté až fotografie, které si pořídíte. Za jeden snímek je to zhruba 20,- Kč, ovšem záleží na typu foťáku, který si zvolíte.

 

 

S polaroidem ovšem můžete vyplnit různé časové prodlevy na svatbě a zajistit tak zábavu. Vytvořte si pouze foto-koutek a dejte jim foťák do ruky. Svatebčané můžou pak na místě vytvořit svatební fotoalbum  s komentáři a přáním nebo vyzdobit místo svatby. Ať už jde o svatbu, oslavu nebo večírek, díky této službě uděláte radost více lidem najednou.

 

 

Pokud si nejste jistí na kolik vás tato zábava výjde a chcete pomoct při rozhodování, pomůže vám následující výpočet.
POČET HOSTŮ = POČET FOTEK! Tzn. že většina nevěst bere kolem 50 – 150 ks fotek, podle velikosti svatby, tak aby na každého hosta připadla alespoň jedna fotografie.

 

“Polaroid není jen fotoaparát, je to spíše životní styl. Je to instantní svět. Instantní život. A my ho chceme žít naplno! Snažíme se šířit tuhle úžasnou technologii dál, vzájemně se obohacovat o povedené úlovky a předávat si rady a tipy, ” říká Tomáš a Michal, majitelé brandu PolaroidLove.

 

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz