Pro dnešní článek jsme trochu museli přiložit ruku k dílu. Obdivujeme šikovně nevěsty, které si chtějí vnést do svého dnu “D” něco svého. Ať už je to dekorace, DIY projekt a nebo i nějaká ta cukrovinka. Občas se stane, že máte nápad a umíte péct, ale nemáte k tomu vše, co potřebujete. Nebo minimálně ne v barvách, kterou si přejete. Tak jsme vyzkoušeli eshop zaměření na cukrářské potřeby OZDOBDORT.CZ

 

Jelikož jsme milovníci online světa musíme zhodnotit i samotný eshop, který je jednoduchý, přehledný, rozdělený do posledního detailu a kategorie. Co se týče sortimentu měli by jste zde najít vše na co si vzpomenete. Cukrářské hmoty, barvy, laky, čokolády, polevy, cukrářské hmoty, náplně, aroma včetně dekorace a veškerých nástrojů k tomu potřebných. Novinka, která se nedávno objevila na eshopu je možnost tisku na jedlý papír. Tento brend doporučuje cukrářka Iveta Fabešová. 

Jsme tedy nadšení a tak jsme objednali hmotu a formu na tvorbu jedle krajky, která se může stát krasnou dekorací vašich svatební cukrovinek. Ikdyž se považujeme za velké antitalenty ve světě cukrářství, chtěli jsme vědět, zda to zvládne každý. Výsledek můžete posoudit v malé fotoreportáži. Ovšem podstatou celého článku je spíše předat dobrý typ na kvalitního dodavatele, který vám usnadní vaše přípravy.

 

Obdrželi jsme tedy balíček výrobků Silikomart, s kterou vytvoříme jedlou krajku. V první řade si připravíte cukrovinku kterou chcete zdobit :) Druhým krokem je rozbalení sady na tvorbu. Na obalu jsme si přečetli jednoduchý návod na směs, kterou vytvoříte díky prášku a poměru vody.

 

 

 

 

Co se týče formy, kterou jsme si vybrali na somotné vymodelování krajky je silikonová, vzadu na obalu najdete jednoduchý foto-návod jak vše použít tak, aby se vše povedlo.

 

 

 

 

 

 

Z výsledného efektu jsem byla nadšená,ikdyby to díky mé “zručnosti” bylo nedokonalé, příprava mě bavila a to opravdu nejsem cukrářský typ. Připravit tak cokoliv co vás napadne je hned jednoduchší, když ta to máte správné prostředky a nástroje, občas je velmi těžké je sehnat třeba i za dobrou cenu. My jeden takovýto e-shop našli. Tak třeba pomůže i vám.

Just #ozdobdorty.cz

 

 

 

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz