Dnes se zaměříme na možnosti a nabídku v oblasti svatebních agentur. My jsme se dnes zaměřili na Agenturu Elite v Ostravě.

Jmenuji se Michaela Mrázková a jsem zakladatelkou Svatební agentury Elite v Ostravě. Jsem velmi kreativní a mám ráda výzvy. Miluji lenošení s hrnkem čaje, ale také naopak dokáži celý den prožít aktivně na 100%. Svatby jsou pro mne vášní a zároveň velkou zálibou, proto jsem se rozhodla založit svou vlastní svatební agenturu.

 

Proč si vybrat Svatební agenturu Elite ?
Naše agentura přistupuje ke každému klientovi individuálně. Snažíme se, aby jste nám mohli důvěřovat, nasloucháme vám a vašim požadavkům. Disponujeme kvalitními dodavateli na trhu, kteří se snaží vykouzlit pro vás jedinečný a nezapomenutelný okamžik v den vaší svatby. Můžete s námi konzultovat, plánovat, vybírat a mnoho dalšího. Stačí vyslovit přání a my se vám ho pokusíme splnit. Užijte si váš svatební den bez stresu a hektických příprav. Myslíme v den i noc stále za vás.

 

 

Můžeme vám také nabídnout pouze svatební koordinátora.
Koordinace na každé svatbě je velmi důležitá, proto doporučuji svatebního koordinátora, který se postará o hladký průběh celého svatebního dne. Vy se můžete věnovat pouze sami sobě a svým hostům.
Svatební semináře v Ostravě
Jak už jsem se zmínila v úvodu, ke každému klientovi se snažím přistupovat individuálně. Proto jsem nezapomněla ani na klienty, kteří si chtějí naplánovat svůj svatební den sami. Začala jsem organizovat svatební semináře v Moravskoslezském kraji. Jedná se o jedinečnou příležitost, jak získat veškeré potřebné informace a dovednosti pro plánování svatby.
Co vám poskytnou svatební semináře?
Především sympatická setkání, která vás mohou inspirovat do budoucna. Seznámíte se s profesionály, kteří vám představí svou práci a předají zkušenosti. Nastíní vám jednotlivé kroky pro plánování svatby. Budete mít možnost se setkat s dalšími nevěstami, které pořádají stejnou radostnou událost jako vy.

Budeme se na vás moc těšit. Vykouzlíme vám sen, který bude pro vás realitou.
Vaše Svatební agentura Elite.

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz