Ať už jste nastávající nevěsty, družičky, svatební maminky nebo svědkyně, jsem moc ráda, že zrovna čtete tento úvodník. Jmenuji se Tereza a můžete mě znát z facebooku pod jménem Beauty by Teri. Jsem kosmetickou poradkyní značky Mary Kay.

 

 

Tato značka mi byla velice nápomocná a inspirativní, když jsem před rokem ztratila práci a neměla ponětí, co si se životem počnu. Jejich kosmetiku jsem si opravdu zamilovala a slibuji, že vám doporučím jen to, co mám osobně vyzkoušeno a preferuji :)

Mám ráda ale veškerou kosmetiku a trendy v kráse všeobecně! Hodně svého času věnuji tomu, abych byla stále v obraze, čerpám inspiraci a nápady ze všech možných zdrojů a budu moc ráda, když zase na oplátku budu moci já vám předat něco ze svých zkušeností a stanu se pro vás alespoň malinkatou inspirací :)

Abych k vám byla úplně upřímná, nejsem žádnou expertkou na krásu. Vše co vím a co dělám, jsem se naučila sama. Vystudovala jsem v oboru marketing, kterému se věnuji i ve své práci na plný úvazek, krása se stala koníčkem a protože jsem hodně dlouhou dobu cítila potřebu dělat víc pro ty, kteří v životě neměli takové štěstí jako já, dělám dobrovolníka v charitativní organizaci pomáhající ženám v těžkých životních situacích.

Ještě než vás „zavalím“ spoustou tipů a rad ohledně krásy, která je pro mě samozřejmě důležitá, moje no.1 je rozhodně krása duševní.  A tak jsem na úvod pro vás připravila „Beauty desatero“, kterým se řídím už nějakou dobu. Tak doufám, že udělá i váš život trochu šťastnější stejně tak, jako udělalo ten můj :)

 

 

A na co se můžete těšit již od příštího čtvrtku? Začneme určitě tipy, jak vybrat správnou pečující kosmetiku, protože než „začneme malovat, je třeba si připravit plátno“! Doufám, že vás potěším tipy, které jste o pečující kosmetice možná vůbec netušily.

A v následujících týdnech to snad budou videa a tutoriály, které vás zaujmou. Od nejběžnějšího denního líčení, až po to večerní nebo právě také pro váš „velký den D“! :)

 

Těším se na vás!

S láskou Teri :)

 

Sára Vašková

Beauty by Teri
Kosmetická poradkyně SvatebníBlog.cz