Její krejčovský talent se objevil již v dětství, kdy ve 12- ti  letech vdechla svůj inovativní design skrze skicování k životu. A jelikož je návrhářka Hamda Al Fahim vynalézavá a kreativní stala se její vášeň také jejím povoláním. Dnes ji známe jako osobitou návrhářku specializující se na detailně propracované společenské šaty.

 

 

Narodila se v roce 1985 ve Spojených Arabských Emirátech. Vyrůstala v Abu Dhabi, kde vystudovala Vysokou školu umění a věd a pustil se do její kariéry jako interiérový designér. Postupem času se ovšem zaměřila i na módu a to přesně na večerní šaty. Její rukopis tvoří návrhy inspirované estetickou fúzí západních a východních vlivů.

Co se týče propracovanosti a materiálů je známá různorodostí.Využívá jak  bohatosti organzy  nebo i krajky k  zachycení smyslnosti. Zakládá si na  složitých ručně vyšívaných detailech. 

V roce 2010, její smysl pro módu a styl designu získal také uznání veřejnosti. Je nutno podotknout, že je ovšem právem považována za umělce, který dodává radost a důvěru. Umí přidat další jiskru a naplnění života lidí prostřednictvím své módy a umění.

 

 

” Věřím, že šaty by měly být něco, po čem žena sní. ”    

– HAMDA AL Fahim-

Zdroj: hamdaalfahim.com

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz