Pokud si zařizujete svatbu doslova sami je svatba především starost a plánování. Seznam toho, co je potřeba obstarat je opravdu dlouhý. Čím začít? Co všechno budete potřebovat? A jak se orientovat v cenových nabídkách? Možná vám v tomto směru pomůže portál SlevoSvatba.cz,  který vám svatbu nezařídí, ale přípravu na ni  maximálně usnadní.

 

SlevoSvatba.cz je jediný svatební server, který přináší akční nabídky z celého světa svateb. Naleznete zde nabídky z celé ČR. Na jednom místě pohodlně nakoupíte krásné svatební šaty, dekorace a květiny, služby fotografů, kameramanů, vizážistek, svatebních agentur a koordinátorů… Zkrátka všechno, co k vysněné svatbě potřebujete. Rychle, kvalitně a za skvělou cenu.

 

 

Jak to funguje? Akční nabídky SlevoSvatby jsou časově omezené a jsou stále obměňovány a aktualizovány. Na každou nabídku kupujete poukázku, voucher, kterým svůj nákup u dodavatele prokážete. Každý voucher můžete využít po určitou dobu, ve většině případů má platnost jeden rok.

 

 

A co vše zde naleznete?

Svatební salony a agentury, svatební koordinátoři, svatební e-shopy, cukráři, květináři, fotografové, kameramani, vizážisti, hudebníci, dodavatelé svatebních tiskovin, zábavy… apod. Na portálu mají také katalog doporučených dodavatelů.

 

 

Zdroj: slevosvatba.cz