Za týden tu máme Valentýn! A jelikož je to svátek zamilovaných nemůžeme si odpustit svatební inspiraci ve svatebním duchu. Tentokrát jsme sáhli po romantických prvcích, specifických barvách Valentýna, ovšem v moderním stylu.

 

 

Ve svatební instalaci ve valentýnském duchu byla použita zajímavý prvek v podobě chmele a svěží zelně z vinobraní, ano čtete dobře. Díky tomuto netradičnímu detailu dosáhnete i v zimním období velice trendy “boho” stylu, který vládne letošnímu roku.

 

 

Koncepce stolu je postavena na broušeném skle, svežím výrazným květinovým aranžmá a vintage porcelánu. Dort působí velice lehkým dojmem, je oprvadu jednoduchý a doladěn pouze květinovým aranžmá. Velkým trendem se stáva zakomponovat různý nábytek, rámy oken – dveří, křesel nebo sófá do designu svatby. Zde je hlavním prvkem komoda provensálském stylu, která zastane funkci candy baru.  Ovšem hlavním ohromujícím prvkem je zde květinová instalace s nápisem “Vše, co potřebujete, je láska!”

V inspiraci můžeme vidět dvoje různé svatební šaty  s krajkou, které podtrhují vyjádření vintage tématu. Velkým doplňkem celého outfitu je samozřejmě šesti-karátový kanárkově žlutý diamantový prsten a růžový náramek. Ženich měl na sobě moderní dvouknoflíkový smokingu v temně modré / šedé barvě.

Zdroj: bridalguide.com

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz