Volba fotografa a kameramana je většinou jedna z nejtěžších úkolů. Už jen z principu jde o vzpomínku zachycenou v určitý moment, který se již nebude opakovat. S novými technologiemi jsou ovšem tyto služby čím dál tím více profesionální a kvalitní. Trendy novinkou se v poslední době staly drony a GoPro kamery, díky kterým dostanou vaše vzpomínky nový rozměr.

 

Co se týče svatby, díky těmto vymoženostem můžete vytvořit krásný a zajímavý klip vašeho dne “D”. Co ale když nevlastníte ani dron, a ani GoPro kameru? Nezoufejte kupovat ji kvůli jednoho dne nemusíte. Tak trochu jsme hledali a našli jsme službu, kterou by jste mohli v den svatby využít. Půjčovna dronů nabízí profi záběry a střih pomocí certifikovaných pilotů a profesionální HI – TECH technologie.

 

 

K natáčení používají profesionální vybavení – dron DJI S900/DJI Inspire 1 a nahrávací zařízení Canon 5D. Díky zkušenostem a vybavení  se můžete hollywoodskými záběry pyšnit tedy i vy! Odborná konzultace, návrh, realizace a střih je součástí. Cena za tuto službu se pohybuje od 5000,- Kč.

Pokud chcete vzít iniciativu do vlastních rukou i tak vám výjdou vstříc. Dron vám prostě zapůjčí a získáte vlastní záběry v nejvyšší 4K kvalitě. Vašim pomocníkem se stane kvadrokoptéra DJI Phantom 3 – Professional. V případě prvního půjčení je školení s instruktorem zahrnuto v ceně, která se pohybuje od 900,- Kč. V neposlední řadě si můžete zapůjčit také GoPro kameru od 200.- Kč. Samozřejmě tyto služby nemusíte využít pouze na vaší svatbě. S tímto vybavením si vytvoříte záběr svatebního srdce, pomocí svých hostů, jako ve filmu.

Pro inspiraci si prohlédněte jaké svatební video můžete mít i vy.

Viedo:Bob Nicolas

Zdroj: dron-pujcovna.cz

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz