,,Přicházíme o hodně, když si nepíšeme. K telefonu se už totiž nikdy nevrátíte.”

-Liz Carpenter, spisovatelka-

Takto zní motto jedné z firem, která se vrací k tomu, na co jste již dávno zapomněli, a to vzkazy. From Prague To Future vám poskytuje službu zaslání vzkazu do budoucnosti. Je to jako vzkaz v láhvi – jen víte kdy a kam dorazí. Služba ho doručí kamkoliv v průběhu následujících 100 let, na vás je jen zda to bude papírový pohled či dopis.

 

Funguje to jednoduše. Vaši důležitou chvilku snění, výjimečný den s někým blízkým nebo jen okamžik zachytíte do pár vět, které se za pár měsíců či let vrátí znovu. Adresátovi, kterému je vzkaz vytvořen ho jen zašlete v daném termínu. A ještě jedna krásná drobnost je zde za zmínku, balí jej pro vás do hedvábného papíru, parfémují a zapečetí jej.

 

 

A kde tento originální nápad vznikl? V malém obchůdku v Číně, který byl plný pohledů. Prodavač tvrdil, že se odtud posílají do budoucnosti. Anita Hrubešová Dijkema, zakladatelka tohoto zážitku, tehdy hned jeden zaslal své mamince. Ať se stane cokoli, tak jí za 5 let přijde zpráva, že ji má ráda. A tak se tento nápad dostal i do Evropy.

 

 

Takže pokud hledáte opravdu osobitý, originální a dojemný dárek, pro někoho důležitého ve vašem životě, je tohle ta pravá volba. Prostě jen zašlete nejstylovější vzkaz na světě!

 

 

Zdroj: frompraguetofuture.com

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz