Volba svatebního fotografa je náročná. Možná i proto, že v dnešní době je jich  nepřeberné množství. Nezapomeňte ovšem, že právě svatební fotograf je po vašem boku po celý svatební den a právě on je tvůrce vzpomínek vaší nové životní etapy. Jaký je život fotografa a s jakými svatebními novinkami se můžete setkat jsme se ptali fotografky Veroniky Flovarčné.

 

 

O různé typy “umění” se zajímám už od malička, přičemž k fotografování jsem přešla v posledních letech. V podstatě jsem focení propadla, když jsem na své svatbě pozorovala fotografku ( nynější kolegyni v H&F photostory ) a říkala si “ta má ale krásnou práci”.

Uběhl krátký čas manžel mě překvapil první zrcadlovkou. Již od prvního “cvaku” jsem věděla, že focení bude nejen mou profesí, ale hlavně mým největším koníčkem.

V současné době se nejvíce zaměřuji na portrétní fotografii, jak komerční, tak volnou tvorbu a se Zuzanou Homanovou tvoříme pár pro svatební fotografii pod společným názvem H&F photostory. Dokumentování svateb pro nás znamená volnost, emoce, chaoz a poznávaní nových lidí. I když je tento druh focení o velké zodpovědnosti, mnohdy i adrenalinu, snažíme se, aby naši klienti byli co nejvíce uvolnění a sami sebou. Je důležité si uvědomit, že je to Váš DEN a každou situaci a moment si užívat. My Vám jen nastavujeme “zrcadlo” :)

 

Pro rok 2016 nabízíme nevěstám tzv. Svatební boudoir. Nejen, že máte možnost obdarovat svého snoubence krásnou fotografií, ale i osobně se setkat s fotografkou, což je v případě spolupráce velké plus pro Váš svatební den.

Veronika Folvarčná

 

 

Svatební boudoir je dokonalý předsvatební dárek pro vašeho snoubence. Je to dárek do kterého doslova vložíte sama sebe. Zůstane vám krásná vzpomínka a určitě potěšíte svou drahou polovičku originálem, který nemá každý. Pro inspiraci jsme nahlédli do dílny Veroniky, která se i tímto tématem zabývá.

 

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz