Svatební doprava, která zajišťuje dopravu snoubenců na obřad, nebo na hostinu apod. je také součástí svatebního plánování. Jakmile víte jaká by svatba měla být, rozhodne se o těchto detailech. Pokud jste si jistí, že svatba v romantickém “princeznovském” stylu je to pravé pro vás, velkým zážitkem může být svatební kočár s koňmi.

 

 

Pokud ovšem nevíte jak se k tákovému skvostu dostat našli jsme pár odkazů, které by vám mohly pomoci. Nejkrásnějším zážitkem by mohla být například projížďka v našem hlavním městě, Praze. Jednou z největších fiakrových společností je Pony Travel, která je pro vás schopna zařídit až 10 povozů taženými koňmi naráz. Kočáry jsou vyzdobeny a dolazeny dle přání zákazníka tak, aby ladili se svatbou. K dispozici pak máte v ceně také kočího a láhev sektu.

 

Fotografie: Pony Travel

 

Další kočárovou dopravou v Praze je konekarlstejn.cz. Pokud ovšem neplánujete svatbu v Praze našli jsme také informace i v jiných oblastech. Vice informací zjistíte na: svatba-kocarem.cz svatebnisalonmona.cz, souhrn obdobných firem najdete také na největší české webu  o koních a jezdectví: equichannel.cz. Využít můžete také katalog pro svatbu ve východních Čechách: pro-svatbu.webnode.cz apod.

 

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz