Brožové svatební kytice jsou ve světě velkým hitem a tento trend  se postupně dostává i k nám. Brožová kytice je skvostnou alternativou kytice živé. Je elegantní a zároveň originální. Navíc neuvadne, takže si ji můžete nechat po svatbě na památku.

 

 

Skvělá volbou  je to hlavně pro ty nevěsty, které volí jednoduchší svatební šaty. Látkové / textilní kytice jsou vyrobeny ze saténových nebo mušelínových růží a kytek, ozdobené bižuterními komponenty. Výhodou je, že zde se meze nekladou – hlavně co se barvy týče.  S tímto doplňkěm může také ladit vaše vlastní šperky, nebo například bižuterie ve vlasech.

 

 

Kytice z umělých květin mají výhodu v tom, že lze použít i druhy rostlin, které se naživo dají aranžovat dost obtížně např. sukulenty , konvalinky, pomněnky a podobně. Není třeba se obávat, že kytice bude vypadat uměle,firmy dnes již používají kvalitní materiál a snaží se o co největší autenticitu. Další velké plus můžete být trvanlivost květiny. Nejen, že ji můžete mít připravenou dříve než je samotný svatební den, ale zůstane vám take pak nádherna designová vzpomínka na váš krásný den.

 

 

Jelikož nás tento trend zaujal, zajímá nás, kde jej můžeme obstarat. A kdo hledá, ten vždy něco najde. Jedná z firem, která tuto službu nabízí je Kyticezbroží, Kultbizuterie.eu nebo se s nimi můžete setkat na portálu Slevosvatba.cz.

 

 

Pokud je vám brožová kytice málo a opravdu milujete šperky a chcete mít sladěnou celou svatbu do tohoto stylu, firmy s tím nemají sebemenší problém.  Svatební dort dozdobenými brožemi ve stejném duchu jako vaše kytice vypadá skvostně. Brožemi a látkovými květinami můžete doladit celou vaši svatbu.

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz