Dnes vám přinášíme několik rad a triků, jak si na svůj den D zabalíte všechno, co budete potřebovat. Začněte si psát seznam věcí hned, když začnete plánovat svatbu, nehledě na to, zda se berete v kostele za rohem, nebo na pláži tisíc kilometrů daleko. Svůj seznam potom můžete doplňovat pokaždé, když si vzpomenete na novou věc.

 

Každý z nás si do kufru zabalí něco jiného, ale jsou některé věci, které potřebuje každá nevěsta. Napište si program celého dne a sepište, co si na jednotlivých budete chtít obléci. Pokud si naplánujete tyto věci dopředu, máte dost času se podívat po slevách a výhodných nabídkách, a nebudete muset shánět nic na poslední chvíli.

První je cestovní outfit. Ten budete mít na sobě během cesty ke kadeřníkovi nebo vizážistovi.  Musíte se cítit pohodlně i během jízdy autem.

 

 

Během práce vizážistů budete potřebovat druhý outfit. Vyberte si něco pohodlného, ideálně košili, kterou rozepnete – při sundávání tak nezničíte účes ani make up. Tento oděv vám zůstane, dokud si neobléknete outfit číslo 3 – svatební šaty. Ty jsou zlatým hřebem večera, na chvíli, kdy si je obleče, čekají dívky už od mala. Šaty ale nejsou vše – nezapomeňte na vše, co k nim patří – korzet, podprsenka, spodní prádlo, podvazky, lodičky a boty na přezutí, závoj nebo vlečku, čelenku a šperky.

 

 

Doporučujeme si zabalit navíc také sadu sponek, zicherek, rezervní rtěnku, deodorant a parfém.

Čtvrtý outfit jsou šaty na večerní zábavu. Pokud nechcete strávit celou dobu v dlouhé svatební róbě, nachystejte si kratší šaty, do kterých se převléknete.

 

Poslední, co budete potřebovat, je oblečení na druhý den. Nezapomeňte si tedy zabalit pyžamo, a něco uvolněně elegantního pro snídani v hotelu. Pokud odjíždíte ze svatby rovnou na líbánky, nezapomeňte na pohodlné oblečení na cestu.

 

 

 

Sophie Šteffková
redaktorka SvatebníBlog.cz