Plánujete svatbu, nebo nějakou jinou událost? Potřebujete prostě na rychlo nějakou zkrášlující procedůru, ale nejste si jistí na koho se  obrátit? Zrealizovala projekt, který dosud na českém trhu v detailním rozsahu vyhledávání salonů a služeb různého zaměření chyběl, se jmenuje MUJSALON.COM

 

 

Největší webový portál salonů a služeb v ČR je primárně určený pro majitele salonů a profesionály ve svém oboru, spojené s krásou a zdravím, až po koncové uživatele portálu, kteří právě tyhle služby hledají. Výhody nezískají pouze samotné salóny, které se takto mohou více prezentovat na přesyceném trhu, ale také dávají možnost zákazníkům zorientovat se ve světě plném salonů a služeb a vybrat si pro sebe tu nejvhodnější alternativu na základě ,,doporučení,, koncovými uživateli.

 

Portál je naprosto přehledný a jednoduchý, ve filtru stačí zadat lokalitu, a službu, po které toužíte a rázem si můžete sami vybrat ze seznamu. Nezapomeňte, že při jakékoliv organizaci, tedy hlavne svatby, je důležité mít nad věcmi přehled. Pokud nepatříte mezi ty, kteří navštěvují své osvědčené místa pravidelně, nebo vám náhodnou vaše jistota vypadne, nemusíte ztrácet čas nad únavným hledáním a ověřováním.

A co tedy na portálu najdete?

 

Zdroj:mujsalon.com

 

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz