Mnoho žen není spokojeno se svým stavem a délkou vlasů. Rády by nosily dlouhou hřívu, ale ne vždy je to  možné. Ať už je důvod jakýkoliv, současná doba přináší nové trendy ve vlasové módě v podobě prodlužování vlasů.

 

V překypující konkurenci se ovšem málokdo vyzná. My ovšem dáme na doporučení! Pavel Filandr, přední český kadeřník, vizážista a stylista doporučuje značku Goldhair, která nabízí 100% evropské vlasy. Nejen, že distribuují své produkty  do kadeřnických salónů po celé ČR, ale také si snaží udržet nejlepší poměr ceny a kvality.

V sortimentu nabízí evropské vlasy k prodloužení / CLIP IN vlasy a vlasovou kosmetiku SCREEN. Co se týče druhů, najdete zde středoevropské, východoevropské, panenské i indické –  prameny a copy v libovolném množství. Firma provozuje samozřejme eshop, který je po designové stránce opravdu povedený. Okamžitě najdete co hledáte:

 

 

Pro koncovou zákaznici (nekadeřnici) jsou určeny clipy a tape in vlasy:

Indické vlasy k prodloužení – 100 % pravé vlasy, během okamžiku získáte krásné dlouhé vlasy. Objednávku vyřizují do 24 hod.
Pro kadeřnice prodej pravých vlasů (a také clipy a tape in vlasy):
Evropské vlasy k prodloužení – 100 % pravé vlasy, přirozeně lesklé, zakončeno pramen/cop, standardní objednávky vyřizují do 48 hod.

 

Dále nabízí příslušenství k prodlužování vlasů, vlasovou kosmetiku a v neposlední řadě také vlasové doplńky.

 

Takže pokud jste již pro změnu v novém roce 2016 rozhodnutá, stači si jen vybrat barvu :-) .

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz