Začátek roku již tradičně patří nejrůznějším svatebním veletrhům, nejinak tomu bylo i minulý víkend 23. a 24. ledna, kdy se konala Svatební SHOW v brněnské Fait Gallery. Již 6. ročník Svatební SHOW Brno 2016 jako vždy pořádala Svatební agentura Naïve s.r.o.

Pokud Vás tedy v nejbližší době čeká významná událost jako je svatba, návštěva Svatební SHOW pro Vás musela být jednou z příjemných povinností. Za dobu svého trvání je totiž známá tím, že nabízí nepřeberné množství skvělých inspirací pro Váš jedinečný den.

K vidění bylo opravdu vše, co ke správnému průběhu svatby potřebujete. Nepřeberné množství těch nejlepších svatebních šatů, pánských obleků, prstýnků, obuvi, květin, šperků, svatebních oznámení, dekorací, bižuterie, spodního prádla a svatebních dortů, musel splnit i ty nejnáročnější požadavky svatebčanů. A to vše s veletržní slevou 20%.  Nevěsty si mohly vyzkoušet svatební líčení a účesy od zkušených make-up a hair stylistů. Nerozhodné páry jistě potěšilo, že zde našly opravdové profesionály z oboru, kteří jim pomohou jak s výběrem vhodného místa na obřad, tak s menu na svatební hostinu i dalšími detaily jejich velkého dne. Nemohli zde chybět ani svatební fotografové a hudební kapely. Na Svatební SHOW byla také možnost zamluvit si zapůjčení svatební limuzíny. Nás zaujal historický BUS Volkswagen T1 samba.

 

A jaké jsou letošní trendy? U svatebních šatů vládne krajka, nejčastější barvou je bílá, případně pudrová, doplňky jsou laděny do jemných tónů růžové, žluté a zelené. Vedou také dlouhé závoje, vlasy jsou spíše přirozené, hodně se češou nízko posazené drdoly. Nejlepší přehlídku svatebních šatů předvedl jako vždy Svatební salon Naïve.  Salon nabízí luxusní svatební šaty  od Jesus Peiro a španělské značky St. Patrick i řadu Naive Wedding Collection. Šaty od St. Patrick patří mezi tradiční svatební šaty, použitým materiálem je především krajka, a to ve dvou barevných provedeních, bílé a slonové kosti. Luxusní šaty Jesus Peiro jsou šaty té nejvyšší kvality. Šaty mají vždy krásný střih, ve většině případů jsou krajkové, ale také hedvábné a některé jsou dokonce lněné. Barevně převažuje ivory a slonová kost. Ve svatebním salonu si již můžete půjčit kolekci 2016.

 

 

Šaty skvěle doplňovaly svatební kytice od květinového studia Ammi. Mně osobně se moc líbil netradiční overal. Dále se zde prezentovaly např. Módní salon Mahdall & Lenská, Svatební salon Svatka, Svatební agentura Ivana a Svatební salon Kloé. Netradiční dětské svatební modely nám předvedla Ella Fashion spolu s pánskými obleky od značky Ceremoni. Dorty a cukroví na svatební tabuli Vám jistě rádi připraví Cukrářství Dolní Loučky. Ochutnali jsme také různé příchutě dortů od firmy Dorty od Danky B. a velice nás zaujali krásně zdobené perníčky od Svatební perníčky. Dvoudenním svatebním veletrhem nás provázel zkušený moderátor Petr Holík. Pokud jste soutěživé typy, jistě Vám neušla příležitost hrát o Kouzelnou svatbu zdarma v hodnotě cca 200.000,-, dále možnost vyhrát Luxusní svatební šaty v hodnotě 60.000,- nebo zapůjčení svatebních šatů zdarma dle vlastního výběru.

 

 

Hledáte inspiraci na svatebních veletrzích? My rozhodně ano, takže se už můžete těšit, který veletrh navštívíme příště. Dobrých nápadů na Váš velký den totiž nikdy není dost.  

 

 

Sára Vašková

Markéta Slámová
redaktorka SvatebníBlog.cz