Téma Star Wars je celosvětově známé a uznávané. Mnoho fanoušku této klasiky si možná vysnilo, že by touto tématikou chtěli zpestřit také svou svatbu. Upřímně si ale přiznejme, že to nemusí být nejjednodušší úkol. Sehnat Darth Vadera za svědka je oříšek, ale není to nemožné!

 

 

V případě takovéhoto konkrétního tématu je dobré využít internetové zdroje, jako jsou například e-shopy nebo online půjčovny. Příkladem může být partykostym.cz, kde naleznete kostými a doplňky Star Wars za přijatelné ceny. Kostým Darth Vadera z Hvězdných válek obsahuje: potištěný vrchní díl s pláštěm, masku a světelný meč a je dostupny za 1399 Kč.  Princeznu Leiu ze Star Wars, včetně paruky jsme našli na webu kostymy-masky.cz a to za cenu 1899 Kč.

Oblíbený je také kostým DLX Stormtrooper (1699 Kč) nebo kostými pro naše nejmenší.

 

Co se týče barev vsaďte na elegantní klasiku černo – bílé barvy. Doladit můžete výzdobu světelnými efekty nebo černo-bílými nafukovacími balónky. Téma můžete promítnout do svatebního dortu, pomocí postaviček, nebo třeba i do kytice či manžetových knoflíčků ženicha. Karty, menu , pozvánky nebo i družičky  můžou podpořit vaši hostinu. Můžeme vám zaručit, že touto námahou ovšem získáte nejoriginálnější svatební album v okolí.

 

 

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz