Jestliže jste se rozhodli mít svatbu v barevné pletě fialové, ale nevíte si dále rady, dnes vám ukážeme co vše dokážete s odstínem Radiant Orchid 18-3224. Pantone, dceřiná společnost X-Rite a globální autorita, zvolila tento odstín  barvou roku 2014.

 

“Okouzlující harmonie fuchsie, fialové a růžové tóny Radiant Orchid vzbuzuje důvěru a vyzařuje velkou radost, lásku a zdraví. Je to fascinující fialová, která se inspiruje kouzlem orchideje, “řekl Leatrice Eiseman, výkonný ředitel The Pantone Color Institute®.

Dnešní galerií vás chceme nejen inspirovat, ale také vám připomenout trendy minulých let:

 

2 5

 

Tato elegantní a zářivá barva prorazila do módního světa na jaře roku 2014. Ovšem neustále se drží na předních příčkách na  žebříčku oblíbenosti.

Možná proto, že je to moderní a překvapivě univerzální odstín. Radiant Orchid oživuje pleť, takže všichni, kdo ji nosí se cítí zdravě a energicky. Je pravda, že se spíše hodí pro jarní a letní období. Míchat můžete jak studené, tak teplé tóny, fialová je přitažlivým odstínem pro výrazné kombinace .

Tento mnohostranný odstín je svůdnou v kombinací s červenou a páruje se dobře se svými sesterskými odstíny levandule, fialové a růžové. Radiant Orchid se skvěle hodí také jako barva nebo motiv na vaše nehty.

 

 

Podobně, zářivé barvy můžete určitě oživit neutrálními barvami, včetně šedé, béžové a tmavošedé. Barva je povznášející a odvážná, a lze ji doladit jakoukoliv jarní barvou. Interiérům dodává energičnost a lehkost a přitom dokonale prozáří prostor.

 

Zdroj: pantone.com

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz