Už jako malé jsme snily o princeznovských šatech, zámcích, zámeckých zahradách, projížďkách v kočáře a samozřejmě, o krásném princi. Prince už máte, dopřejte si proto svatbu jako pro princeznu. Ta se koná, jak jinak, na zámku. I u nás se nacházejí krásná místa, která přímo čiší romantikou. Přinášíme vám tip na tři z nich.

 

Zámek Trnová

Toto místo se nachází kousek za Prahou s dobrou dostupností. Můžete si vybrat, zda se obřad bude konat venku v zahradě, nebo uvnitř. V areálu naleznete vše potřebné – prostor pro obřad, restauraci pro hostinu a také ubytování pro novomanžele přímo na zámku.

 

Zdroj: zamektrnova.cz

 

Chateau Herálec

Uprostřed krásné Vysočiny, na půl cesty mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem, se nachází přímo phádkový areál Chateau Herálec. Historie tohoto místa je stará přes 800 let. Nechte kouzlo tohoto místa zapůsobit na vaši svatbu – máte zde rovnou tři možnosti, kde realizovat obřad. Na intimním zámeckém nádvoří, ve zrevitalizovaném anglickém parku, nebo vevnitř, v sálech zámku. V areálu se nachází luxusní restaurace i hotel.

Zdroj: vysocina-news.cz

 

 

Hradec nad Moravicí

I na Moravě se můžete vzít na zámku – obřadní síň Bílého zámku je každoročně otevřena svatebčanům. I zde dostanete na výběr z obřadu v síni, nebo venkovního obřadu v zámeckém parku.

Zdroj:svatbavbeskydech.cz

 

 

Sophie Šteffková
redaktorka SvatebníBlog.cz