Svatba to jsou i povinnosti! Například novomanželské focení, při kterém si tvoříte s vaší drahou polovičkou a nejbližší rodinou vzpomínku na váš den “D”. Jenže, toto je jeden z vašich nejšťastnějších dnů, takže jak se zabavit svatebčany, zachytit všemožné vtipné chvilky a nezničit fotografa? To vám prozradíme dnes.

 

 

Samotné focení rodinných příslušníků, družby a pod. trvá krátkou chvíli a fotografií není zas tolik, kolik by jste si představovali. Fotograf se spíše snaží zachytit krásné momenty novomanželů a nezbývá mu už tolik času na ostatní. Ikdyž fotografové většinou zůstavají také na svatební hostinu a poté i večerní zábavu, pořád tomu může něco chybět.

Máme pro pár typů na “foto-zábavu”. V první řadě si můžete v prostoru svatby vytvořit jednoduchý fotokoutek, s mnoha zábavnými proprietami pro svatebčany. Ať už venku, nebo v interiéru, je to čistě na vás. Důležitý je fotoaparát a nějaký stojan. Další možnost je pořídit na svatbu tzv. “fofr-foťáky”, což může být levná verze jednorázových fotoaparátů, které rozmístíte na svatební tabuli, aby se v průběhu dne svatebčané mohli fotografovat. U této možnosti je podstatné i to, že narozdíl od digitálního foťáku, vidíte výsledek až po vyvolání, takže takto vám svatebčané darují nezapomentelné vzpomínky!

 

 

 

Možnostem se meze nekladou, pokud máte možnost například Polaroidu, můžete si ještě k tomu svatbu například i vyzdobit, nebo nechat svatebčany tvořit vaše svatební album. Pokud máte možnosti širší, nebojte se přistavit Samostatné fotokoutky, které můžete vytvořit i z minibusu, aut, sedaček, prostě z čehokoliv, co dodá fotografiím originální podtext. Nezapomeńte na zábavné dekorace pro hosty, ty sežene téměř všude a je to minimální finanční položkou svatby. Možná budete nakonec sami překvapení, kolik zábavy s tímto užijete a kolik krásných vzpomínek vám neunikde, ani když s nimi momentálně nebudete.

 

 

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz