Aby jste dosáhli vysněného originálního vzhledu svého svatebního dne, musíte stavět na detailech. Ať už jste si vybrali jakékoliv téma, nebo barvu své svatební hostiny a máte stále pocit, že tomu něco chybí, nebo neumíte sehnat určitou specifickou věc, je možné, že stále neznáte decSTORE.cz.

 

 

DECSTORE neboli půjčovnu (nejen) svatebních dekorací vznikla na popud dvou majitelek svatebních agentur (Jedinečná svatba a Call me bride) Zuzky a Míši. Dlouhodobě staví na kvalitě služeb, přístupu k zákazníkovi a originalitě. Jednou si řekly, proč to nezkusit společně. V tomto projektu spojily své síly dvě zkušené svatební agentury a vytvořily skvělou příležitost pro ty z vás, kteří byste si rádi svou svatební výzdobu připravili sami. Nemusíte utratit tisíce za dekorace, které využijete jen jednou a potom vám budou doma ležet nevyužité. Prostě si je jen půjčíte.

 

 

Samozřejmě jejich portfolio služeb je opravdu široké. Zapůjčují slavobrány, kompletní nábytek, nádobí, lustry, svícny, sweet bary, drink bary, techniku, osvětlení, i menší dekorace. Zajišťují také květiny, nebo vám svatbu navrhnou, či dodekórují celý svatební koncept sami. Nezajišťují ovšem jen svatby. Jejich služeb můžete využívat take při firmeních večírcích, různých oslavách, dětských párty nebo pokud potřebujete navrhnout koncept interiéru.

V nabídce mají přes 1000 položek k zapůjčení, my jsme vám připravili malou ukázku toho co zapůjčují a jak může vypadat konečný efekt.

 

 

Sweet bary:

Zdroj: decstore.cz

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz