Narazili jsme na novou službu e-shopu I-KVETINY.CZ, která vám dává možnost uvázat si svou vlastní květinu sám, dle svých představ.  Lidské fantazii by se neměli klást meze a tento projekt tuto myšlenku pouze potvrzuje. Jak sami uvádí na svém webu “Kytice krásných květin má ohromující schopnost změnit náladu v celé místnosti a prozářit den tomu, kdo ji dostane. ” Takže ať už potřebujete vyžehlit problém, potešit svou ženu nebo dokonce vyřešit výzdobu na svatbu, vše pro vás tato služba zajistí.

 

 

Váží a prodávají čerstvé květiny jak v kamenném obchodě, tak na objednávku přes internet nebo telefon. Pokud jste ovšem nějakou dobu mimo domov, objednejte jednoduše květiny on-line a nechte je zdarma doručit po Ostravě a blízkém okolí.  On-line objednávky se opravdu nemusíte bát, e-shop je opravdu jednoduchý a velice přehledný, dokonce si můžete vybrat již navázanou květinu, pokud si netroufnete na vlastní výběr jednotlivých květin.

 

Co se týče svatební výzdoby, zajišťují nejen svatební kytice, ale celou výzdobu svatby. Dokonce máte možnost využití  nezávazné cenové kalkulace pro vaši představu. Pro vaši inspiraci jsme vybrali pár již uvázaných  svatebních variací:

 

 

Pro vaši představu jsme vybrali pár variací ze sekce ” Z lásky”:

 

Zdroj: i-kvetiny.cz

 

 

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz