V současné době je Sofia Vergara jednou z nežádanějších hereček. Tato krásná kolumbijka se nejprve stala modelkou, pak se obula i do herecké kariéry. A teď se vrhla i na vdavky – ve svých čtyřiatřiceti letech se vdala za Joe Manganiella, hereckého kolegu, který je o 4 roky mladší.

Sofii vedl k oltáři její 23 letý syn Manolo z prvního manželství. Svatba měla proběhnout už v létě, ale kvůli Joeově zaneprázdněnosti se přesunula na poslední listopadový víkend. Na luxusní hostině nechyběli kolegové ze seriálu Taková normální rodinka, Ariel Winter a Jesse Tyler Ferguson, do Palm Beach na Floridě, kde se svatba konala, přijela ale také široká rodina z hereččiny rodné Kolumbie.

 

usmagazine.com

hollywoodtake.com

popsugar.com

 

Celý obřad vyšel novomanžele na více než půl milionu dolarů. Na tuto sumu se vyšplhali zejéma proto, že svatba byla vážně královská – krom početných rodin se dostavily i celebrity jako Reese Witherspoon nebo Arnold Schwarzenegger. Celkem zde bylo okolo 400 hostů.

Svatební šaty pro Sofii navrhl Zuhair Murad. Šaty jsou z hedvábí, pošité krajkou a ručně vyšívané, aplikace jsou ve 3D. Na šatech je 350 krystalů, 3 kila perel a 5 kilo flitrů. Celkem 32 lidí na nich pracovalo přes 1600 hodin.

 

5

etonline.com

mulpix.com

 

 

Sophie Šteffková
redaktorka SvatebníBlog.cz