Vdáváte se letos a stále jste nebyli na obhlídce svatebních salonů? Pro ty, kterých se týka svatba letos je možná nejvyšší čas. Pokud jste z Moravskoslezského kraje máme pro vás malý tip na momentální VÝPRODEJ svatebních, společenských a družičkovských šatů, včetně pánských obleků. A kde? V Salonu šatů Julie.

 

 

Salon má samozřejme webové stránky – salonsatu.cz, ovšem kompletní nabídku včetně doplňků najdete přímo v salonu. Ceny totálního výprodeje se pohybují od 500 – 6000,- kč, což někdy nedáte ani za půjčovné. Další obrovskou výhodou je, že nabízí také komplexní krejčovské služby, jelikož se zabývají také zakázkovým šitím na míru. Takže v případě, že máte jasnou představu a stále nenacházíte ty správné šaty, zde vám rozhodně jsou schopni vyjít vstříc.

Najít ho není problém, adresa je: Výškovická 3085/2, 700 30 Ostrava – Zábřeh a otevřeno mají Po-Pá 8:30 – 17:00. Samozřejmě jako v každém salonu vám doporučujeme rezervaci předem, aby se vám mohla svatební asistentka plně věnovat, a to na tel: +420 777 123 844, +420 724 314 477 nebo emailem: info@salonsatu.cz.

 

Pro vaši inspiraci vám přinášíme ukázku svatebních šatů z jednoho svateního veletrhu, kterého se salon účastnil:

 

V nabídce naleznete šaty  jednduchých střihů, ale také opravdové svatební róby. Nezapomínají ani na družičky a chlapecké komplety včetně toho nejdůležitějšího – a to ženicha.

 

V neposlední řadě nesmíme zapomínat na plesovou sezónu, která je v plném proudu. Výprodeje se totž týkají také veškeré společenské šaty v salonu. Takže za podívanou to určitě stojí!

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz