Dnes se s námi můžete podívat na svatbu Dominika a Franzi, kteří se brali v červenci 2015 v Bavorsku. Na fotografiích Ashley Ludaescher jsou zachyceny krásné DIY detaily, kterými byla svatba obohacena.

 

 

Novomanželé přetvořili rodinnou stáj na úžasný sál pro hostinu, vyrobili piňaty a místo vyzdobili 1300 květy. Opravdu nápaditá je i fotobudka, jejíž tvorba je jednoduchá, a zvládne ji i DIY amatér. Následující fotografie vás přesvědčí, že i přesto, že budou ozdoby ručně vyrobené, mohou tvořit oslňující detaily vašeho svatebního dne.
Na přání nevěsty bylo místo obřadu vyzdobeno 1300 květy, převážně pivoňkami, růžemi a šaterem ozdobným (gypsophilla elegans). Uličku k oltáři zdobil ručně dělaný oblouk z pivoněk a šateru. I auto svatebčanů je ozdobené květinami. Aby se hosté neztratili, vyrobte směrovací ceduli.

 


Hostům servíroval barman drinky rovnou ze starého náklaďáku, což dodalo zábavě po hostině ten správný šmrnc. Kdo si chtěl dát pivo, mohl is jej sám načepovat přímo ze soudku.
Výroba fotobudky nemusí být vůbec složitá věc, jednou z nejjednodušších variant je použít stužky. Navázané vedle sebe na provázku vytvoří dokonalé pozadí. Nezapomeňte stužky sladit s barevnými tóny svatby, budou pak ladit s šaty nevěsty, ženicha i družiček.

Pokud máte rádi momentky, u fotek z rozbíjení piňaty budete v sedmém nebi. Její výroba není nijak složitá, stačí vám karton a lepící páska. Piňatu naplňte třpytkami, papírky, konfetami, květinami nebo třeba sladkostmi, fantazii se meze nekladou. Pak už ji stačí jen ozdobit tak, aby ladila s tématem svatby. Venkovský nádech dodával zasedací pořádek napsaný na okenních tabulích.

 


Zdroj: flipboard.com /ashleyludaescher.com

 

 

Sophie Šteffková
redaktorka SvatebníBlog.cz