Co se týče světa tématických svateb, velkým trendem se stalo v posledních letech téma RETRO. V dnešní inspiraci vám přinášíme několik vlasových tutoriálů, jak si vytvořit ten správný retro účes. Make-up účes, doplňky a střih šatů jsou prvky, na které se při této volbě musíte zaměřit.

 

V první řadě je nutné si zvolit typ účesu podle typu vašich vlasů. Tento účes je vhodný pro jakoukoliv délku vlasů, jelikož drdol z vlasů překrýváte trojcípým šátkem. Důležité je zde vytvořit kulatou ofinu.

Druhý typ účesu je spíše pro delší vlasy, které chcete nechat spuštěné. Zde budete potřebovat kulmu a drátek přešitý látkou. Lokny a oválná ofina pak vytvoří ten pravý retro design.

 

Třetí typ účesu je možný nejen pro dlouhé vlasy, ale také kratší sestřihy. Pokud máte dlouhé vlasy, natrápíte se s perfektními loknami tak, aby byly poctivě natočeny! Pak už potřebujete jen spoustu pinetek a zahlazovací kartáč.

 

Ke každé retro image patří šátky nebo podobné vlasové doplňky. U Make-upu je dobré si vytvořit matný až keramický vzhled pleti s jemnými líčky. Důležité je se zaměřit na perfektní černou linku a vykartáčované řasy. V neposlední řadě sáhněte po rudé kontuře rtů a vyplňte matnou rudou rtěnkou, abyste dosáhly plnosti rtů.

 

 

Co se týče svatebních šatů, zde můžete sáhnout po Ačkovém střihu s nabíranou suknicí. Jako tomu je u těchto šatu z dílny Retrosaty.cz. Dokonalé bílé šaty v barvě slonovinové kosti. Perfektní šaty pro slavnostní příležitosti jako je svatba. Výstřih ve tvaru srdce, zeštíhlující střih a široká kolová sukně. I Marylin Monroe by takové šaty chtěla. Šaty jsou z lesklého materiálu. Barva něco mezi slonovinovou kostí a velice světlým krémem s odlesky studeného zlata. Zapínání na schovaný zip na zádech.

 

Konečný efekt pak může vypadat i takto

 

 

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz