Svatební SHOW je svatební veletrh nové kategorie, který pro vás pořádá již šestým rokem svatební agentura Naïve s.r.o. Je určen všem zamilovaným, snoubencům a svatebčanům. Představeno zde budou všechny novinky pro následující sezónu. Exkluzivní a největší profesionální svatební veletrh v Brně na ploše tří tisíc metrů čtverečních tradičně představí celou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí – svatby.  

 

Veletrh je nejenom výstavní ale i prodejní. Svatební veletrh Brno, který se koná již šestým rokem v Adam Gallery, vedle galerie Vaňkovka, mapa ZDE.

 

 

 

Jako jediný svatební veletrh vám nabízíme možnost vyhrát ZDARMA:

  1. KOUZELNOU SVATBU ZDARMA s náležitostmi v hodnotě darů cca 200.000 Kč, která se uskuteční v Italské restauraci IL Mercato 
  2. Možnost vyhrát LUXUSNÍ SVATEBNÍ ŠATY v hodnotě 60.000 Kč
  3.  ZAPUJČENÍ svatebních šatů zdarma dle výběru
  • Losování o tyto krásné ceny proběhne ze zakoupených svatebních losů za 20 a 50 Kč v SOBOTU 17:00 hodin a v NEDĚLI v 15:00 hodin.

 

V reprezentativním prostředí galerie vám naši vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, vizážisty, make up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu, svatební dorty a cukroví a hlavně bohatou zábavu.

Zapojte se do svatebních soutěží už před veletrhem. Poslouchejte po celý měsíc leden 2016 rádio Kiss Hády.

 

A na co se můžete těšit?

  1. Módní přehlídky svatebních a společenských šatů módního návrháře
  2. Bohatou svatební tombolu v sobotu i v neděli. Výtěžek bude věnován Dětskému domovu pro mentálně a sluchově postižené v Ivančicích za podpory nadačního fondu NIKE
  3. Souboj nevěst o pohádkové věno. Více na www.tvoje-svatba.cz
 

Při příchodu pro vás bude připraveno uvítací místo, kde si zakoupíte vstupenku v hodnotě 100 Kč/den. Dostanete identifikační náramek. V ceně je zahrnut vstup do veškerých prostor veletrhu, na módní přehlídky a bohatý doprovodný program. Také obdržíte tištěného průvodce, kde naleznete popisy všech vystavovatelů a partnerů.

 

 

 

Zdroj: svatebnishow.cz

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz