Stejně jako miliony žen, i Carrie Bradshaw, protagonistka seriálu Sex ve městě, snila o své svatbě a panu Božském. Ona jej našla a vdala se jak jinak, než stylově. Poté, co se v seriálu ukazovala v modelech od návrhářů jako Dior, Oscar de la Renta nebo Carolina Herrera, přišla k oltáři v šatech z dílny Vivienne Westwood.

 

 

Tisíce žen sledovaly Carrie v jejích svatebních šatech a chtěly si něco z její svatby přenést do svého života. Některým se to také povedlo. Šaty dostaly svou krátkou verzi a několik set kusů jich bylo prodáno na serveru net-a-porter.com. Není vůbec k podivení, že byly všechny kousky vyprodány během několika hodin. Nastávající nevěsty za šaty zaplatily necelých 10 000 dolarů , což je skoro 250 000 korun. Nevěstám pak nezbylo jen doufat, že si za tuto cenu koupily i trochu štěstí a jejich ženich je na rozdíl od Carrie neopustí před oltářem.

 

Fotografie: popsugar.com/hillsweddingdress.xyz

 

Pokud i vy toužíte po těchto šatech, nemusíte zoufat. Stále se dají objednat a kupit v salonu Dame Viv v Londýně. Odnesete si odsud krátkou verzi nebo původní, ve které kráčela k oltáři i Carrie. 16 000 dolarů je sice pořádná investice, ale odnesete si originální kousek s historií.

zdroj: glamour.com/net-a-porter.com

 

Sophie Šteffková
redaktorka SvatebníBlog.cz