Plánujete svatbu, nebo o ní zatím jen sníte? Objevte kouzlo nového obřadního místa v Brně. Prožijte váš svatební obřad v nádherném prostředí nově zrekonstruované secesní vily. 9. 1.016 zde proběhne SVATEBNÍ DEN, na kterém vás budou čekat profesionální dodavatelé svatebních služeb, kteří pro vás připravili pestrý program.

 

 

Bohatou ukázku svatebních šatů, svatebního líčení a svatebního účesu. Degustaci vín a ochutnávku cukrářského umění. Nebude chybět profesionální svatební DJ nebo fotograf s fotokoutkem. Můžete si přímo odnést i krásnou fotografii.
Symbolické vstupné 30 Kč je určeno do rozpočtu vily. Vstupenky budou slosovány a na výherce čekají ceny od všech svatebních dodavatelů.

 

 

Něco málo z historie vily:
Vilu, dnes známou jako vila Löw Beer, si nechal v roce 1903 postavit továrník Moritz Fuhrmann. V roce 1913 jeho dědicové vilu prodali textilnímu podnikateli Alfredu Löw-Beerovi. Nový majitel nechal ve 30. letech dům částečně stavebně upravit. V květnu 2013 byla zahájena památková obnova vily, která trvala až do prosince 2014. Souběžně probíhala od jara 2014 rekonstrukce zahradního domku (tzv. Celnice) v areálu vily a rovněž došlo k regeneraci zahrady do podoby, kterou měla ve 30. letech 20. století.

Více informací ZDE.

 

Zdroj: vilalowbeer.cz

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz