Indicko – americký módní návrhář Naeem Khan, který vyrůstal v oblasti Bombaje, je nyní ovlivňován faktorem z New Yorku. Tento ojedinělý designér již představil svou jarní svatební kolekci pro rok 2016. Zajímalo nás, čím bude inspirovaná a jaká bude tato indicko – americká tvorba, a tak i do jeho dílny jsme nahlédli.

 

V této kolekci využil Naeem Khan řemeslo drapérie a řezání tkaniny tak, aby dosáhl čisté, elegantní a nadčasové ženské siluety. Drapérie je v podstatě použití textilních látek k uměleckému zdobení. Hrál si převážně s tvary a texturami látek, výsledek nás ovšem nadchl.

 

 

Tato silueta “mořské panny” je mistrovským dílem už jen z důvodu využití slonovinového tylu v kombinaci s útlou vrchní částí róby, která je zdobená přesnými linkami korálků.

 

 

Tento model je doslova do posledního detailu kreativní. Nejen, že zachoval štíhlou siluetu nevěsty, kterou podtrhl květinovou výšivkou, ale v neposlední řadě opět zakomponoval slonovinový tyl, na které je také květinová nášivka. Díky kombinaci krajky a korzetu bez ramínek nevěsta působí moderně a velice půvabně.

 

14

 

Pokud máte chuť více experimentovat, určitě sáhnete po velice sexy a jemném modelu, kterému dominuje zajímavý krajkový korzet a bohatá řasená tylová sukně.

 

24

 

Jeho vlastní jedinečný styl vytváří okouzlující a sofistikovaný svatební vzhled. To, že se zaměřuje na propracovanost v oblasti dekoltu a korzetu samotném, jen přispívá k jedinečnosti jeho tvorby. Snaží se podtrhnout ženskou krásu a eleganci. Pro následující rok se to tomuto legendárnímu designérovi určitě povedlo.

 

Zdroj: naeemkhan.com

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz