Domácí mazlíčci jsou součástí našich životů, tak proč z nich neudělat i součást svatby? Novým trendem se v poslední době stali psi nosící saka, motýlky nebo i prstýnky. Podívejte se na pár nápadů, jak Vašeho miláčka zapojit do svatebního dne.

 

 

Gentleman ve smokingu
Když jsou nevěsta i ženich v plné parádě, proč by nebyl i jejich pes? Smokingy pro psy se těší široké oblibě u nás i v zahraničí. Skvělý dojem pak dělá, pokud je psí fráček sladěn s ženichovým.

Motýlci a kravaty

Pokud chcete ušetřit, levnější variantou jsou motýlci a kravaty. Internetové obchody nabízí široký výběr velikostí, vzorů a barev. Pejskům nijak nepřekáží a je snadné je barevně sladit s tóny, ve kterých máte vyvedenou svatbu.

 

 

Pro psí slečny
Věnce, tiary, šaty, šperky. To vše můžete koupit své psí společnici, aby i ona na svatbě zazářila. Zatímco psí šatičky jsou záležitostí starší, hitem posledních měsíců jsou pak velké květinové věnce, které se zejména hodí, pokud je výzdoba sálu nebo místa pojata v květinovém stylu. Také může být věnec zhotoven z květin, které tvoří nevěstinu kytici. Pokud však nechcete nic přehnaného, inspirujte se decentními řetízky nebo obojky. Obojky vyšívané nebo zdobené kamínky a flitry k sobě zaručeně přitáhnou pozornost. Zase zde platí, že všechny doplňky vyniknou zejména, pokud budou barevně sladěné s výzdobou.

 

zdroj: brides.com

 

Sophie Šteffková
redaktorka SvatebníBlog.cz