Jaký lepší způsob znáte, než přivítat nový rok vlastní svatbou? Nejoriginálnější datum v celém roce, každý má chuť slavit a hlavně je možné, že díky pořekadlu ” jak na Nový rok, tak po celý rok” bude Vaše následné manželství jako každodenní oslava. Jak vymyslet jiskřivou oslňující silvestrovskou svatbu, Vám přinášíme v dnešní inspiraci.

 

 

Silvestrovská atmosféra je už sama o sobě tak romantická a kouzelná, že se nemusíte moc snažit. Co se týče palety barev, máte možnost design svatby založit na námořnictvu, černo – bílé, a hlavně na třpytivých metalických barvách (zlaté, stříbrné a bronzové). Máte prostě perfektní výmluvu, aby se celá hostina leskla v každém detailu. Můžete zapojit své oblíbené tradice, jako je hra na půlnoční polibek s XO ikonami, rozhazovat konfety, nebo mít na svatbě svůj vlastní ohňostroj!

 

PicMonkey Collage2 PicMonkey Collage3

Fotografie: Athena Pelton

 

Co se týče výzdoby, sáhněte po balóncích, brčkách, konfetách, prskavkách, svíčkách, světýlkách, jakýchkoliv papírových doplňcích. Můžete využít spoustu DIY projektů a vlastních nápadů. Nezapomeňte také na možnosti využití škrabošek a různých dalších karnevalových propriet, které k tomuto období patří.

 

 

Družičky můžou sáhnout do šatníků pro lesklé třpytící se róby, které budou podtrhovat Vaše krásné svatební šaty. Korunky a kloboučky jsou samozřejmostí!

 

 

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz